zlosc, wscieklosc, frustracja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kalebx3 28 kwi 2016, 18:16
wyszło tak między słowami,że przyjechałam itd. ,dlatego Was ostrzegam że szczerością można sobie zaszkodzić ,nawet u lekarza

wiem o co chodzi .
Prawda jest ( u mnie ) taka ,że im mniej mowie lekarzowi tym lepiej na ty wychodzę .
Zreszta od lat zawsze mówię to samo że jest gorzej , albo jeszcze gorzej niż gorzej Wtedy jełopy traktują mnie poważnie . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez gocha38 28 kwi 2016, 18:27
no tak ,ale jeśli powiem że coraz gorzej to wyląduje w psychiatryku a jak na razie się tam nie wybieram,nie jestem totalnym wariatem,nie chodze po scianach itd.,jestem przyjebana ,senna bez życia, normalnie jestem szalona zwariowana z poczuciem humoru ,no ale jeśli powiesz że tak jest jak jest to choroba dwubiegunowa czyli tez dla nich wariat i koło się zamyka

przez magic 28 kwi 2016, 18:31
Gdy lekarze nie pomagają i leki to nie ich wina choc jestesmy sfrustrowani i zmęczeni swoimi zaburzeniami i zawiedzeni ze nic nie pomaga...oczywiscie jest tez jego podejscie i sposob prowadzenia wizyt rozmów to tez człowiek i ma swój sposób bycia , pracy...jest cos takiego jak pogodzenie sie z tym a jakość zycia to inna wogole sprawa...jak zyc pani premier :comone: ???
''Największym lękiem napawają ci po których nie widać szaleństwa''

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gocha38 28 kwi 2016, 18:35
no Pani premier na razie nie ma czasu na takie sprawy heh jeszcze 500+ nie dopięte na ostatni guzik ,nie mówiąc o trybunale heh ,a lekarze?trafić na takiego z powołania to jak trafić szóstkę w lotka

przez magic 28 kwi 2016, 18:44
Jezeli gocha dla ciebie wariat przebywa w szpitalu tylko to jestes bardzo steoretypowa i krzywdzisz ta opinia ludzi chorych oczywiście sa różne szpitale i oddziały i klimat tam panujący ale nie wrzucaj wszystkich i wszystkiego do jednego worka...

przez gocha38 28 kwi 2016, 18:51
Zależy kto co rozumie przez pojęcie wariat,byłam przypadkiem w takim szpitalu i widok jest straszny,niektórzy nie powinni tam w ogóle być,ale jak tak dalej pójdzie to i ja tam mogę wylądować i też tak będę nazwana

przez Stracona100 28 kwi 2016, 19:01
gocha38 część ludzi na forum chwali leczenie szpitalne - nie ma co generalizować.
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

przez gocha38 28 kwi 2016, 19:05
Masz rację

przez magic 28 kwi 2016, 19:19
Nie powinien byc bo ? Wg twojej subiektywnej obserwacji oczywiście tylko

przez salir 28 kwi 2016, 19:45
Jakies totalne nieporozumienie z tym prawkiem :shock: az sprawdzilam ulotke i nie nalezy prowadzic do czas poznania dzialania leku.
Przynajmniej wiem co powiedziec gdyby cos ktos pytal.

Czasami tez mam takie wrazenie, ze Ci "normalni" ludzie sa bardziej walnieci niz my :roll: Zagrazamy bardziej sobie niz innym :why:

przez gocha38 28 kwi 2016, 20:23
dla lekarza jest wszystko albo czarne albo białe, dla swojego bezpieczeństwa fundują zwykle nam tą czarną stronę ,tak na wypadek,powiesz jedno słowo i to może zadecydować o twojej przyszłości bez analizowania sprawy

przez Stracona100 28 kwi 2016, 20:27
gocha38 napisał(a):dla lekarza jest wszystko albo czarne albo białe, dla swojego bezpieczeństwa fundują zwykle nam tą czarną stronę ,tak na wypadek,powiesz jedno słowo i to może zadecydować o twojej przyszłości bez analizowania sprawy

(dla precyzji) dla kiepskiego lekarza.

Sortuj wg