Czy aby depresja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy aby depresja

przez cozicozicozi 03 kwi 2016, 19:22
Chciałbym żeby autor tej książki poczuł się chociaż przez kilka dni tak jak ja kilka miesięcy temu się czułem. Ciekaw jestem czy by wtedy pisał takie książki jakby jedyną myślą jaką ma w głowie było to jak się zabić. Otóż uważam, że to są jakieś brednie mimo, że nie czytałem ale główną tezę podajesz: depresja nie istnieje. Istnieje i ma się dobrze. I jak przychodzi dół psychiczny, to nieprawdopodobne jak bardzo dostrzega się wtedy różnicę między w miarę normalnym samopoczuciem, a tym w depresji. To pokazały mi antydepresanty. Dopiero lecząc się uświadomiłem sobie, że przez kilkanaście miesięcy czułem się jak szmata. Uważam, że to są jakieś brednie i kolejna teoria spiskowa typu: leki to tylko sposób koncernów na robienie kapuchy.
Znów cholerne upiory czepiają się mych skrzydeł,
nie chcę groźnych demonów, wolę te dobrotliwe.

Czy aby depresja

przez Lucid Dream 03 kwi 2016, 19:50
Depresja endogenna i Dystymia też nie istnieje? Szkoda czasu na takie książki, bo tylko w błąd ludzi wprowadzają.
F34.1 | F60.6
Wellbutrin XR 150 mg od 05.11.2016

Ólafur Arnalds - Hægt, kemur ljósið
http://www.youtube.com/watch?v=QY4NZuOFebU

Sortuj wg