Libido w depresji nie istnieje?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Lucid Dream 29 mar 2016, 10:17
Właśnie sobie uświadomiłem, że libido u mnie nie istnieje i nigdy nie istniało, a mam już 24 lata :(
Dodatkowo biorę sulpiryd, a lek ten podobno obniża libido, więc pewnie branie tego leku utrudni mi pozbycie się tego problemu.
Czy mając Dystymie problemy z libido są czymś normalnym? Nigdy o tym nie wspomniałem dla psychiatry, a chyba powinienem, bo to bardzo istotne.

przez bedzielepiej 31 mar 2016, 13:57
Jeśli tak samo miałeś przed braniem leków to pewnie takie masz libido i nie ma się czym przejmować. Dołącz do wspólnoty aseksów.

A jeśli to z powodu depresji to myślę że to tak jak z jedzeniem. Jedni w depresji nie mogą jeść, a inni się obżerają.

przez Lucid Dream 31 mar 2016, 15:32
bedzielepiej napisał(a):Jeśli tak samo miałeś przed braniem leków to pewnie takie masz libido i nie ma się czym przejmować. Dołącz do wspólnoty aseksów.

A jeśli to z powodu depresji to myślę że to tak jak z jedzeniem. Jedni w depresji nie mogą jeść, a inni się obżerają.

z brakiem łaknienia też mam problem od zawsze, ale po lekach pierwszy raz poczułem głód :D
do tego jeszcze od dziecka mam problem z zasypianiem.
Po odpowiednich lekach może się naprawić problem z libido?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 31 mar 2016, 18:24
Po odpowiednich lekach może się naprawić problem z libido?

- jak najbardzeij ,
na poczatek polecałbym agonistów dopaminy ( sam preferuję Pirybedyl ) + mesterolon + testosteron , ew. DHEA .
sam to łykam i jest si .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Sortuj wg