Zagubiony w sobie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Zagubiony w sobie

przez Peter740 20 mar 2016, 20:49
Cześć ,
wróciłem tutaj po dość długiej przerwie i niestety nie udało mi się zrealizować tego co sobie założyłem heh Nie wiem co jest ze mną nie tak , ale jakoś ludzie ode mnie uciekają , nie potrafię nikogo zatrzymać przy sobie , a poza tym chyba się zgubiłem w tym wszystkim . Mam 24 lata , no i z nadal studiuje , choć już praktycznie jestem na półmetku , ale to nie jest życie którego pragnę . Każdy dzień mija mi tak samo , a do tego dochodzą nieznośne myśli o tym jak marnuje swoje życie Staram się chociaż ćwiczyć i robić coś co poprawiłoby mi nastrój , ale to nadal nie jest to czego chce .. Szukam planu na siebie , ale jak do tej pory nie udało mi się takowego znaleźć , chciałem mieć drugą połówkę to nie wyszło , chciałbym mieć choć cień nadziei że w końcu coś się zmieni , ale niestety w to nie wierze heh . Zawsze myślałem że jestem osobą , która da sobie radę że wszystkim tzn. twardziej , który nie potrzebuje nikogo , ale teraz dopiero zaczyna to do mnie docierać , że niestety tak nie jest . Zaczynam myśleć że wszystko to co jest jest oznaką szczęśliwego życia nie będzie mi dane i może w końcu wszystko się skończy raz na zawsze ......

Zagubiony w sobie

przez Peter740 22 mar 2016, 11:42
Jak widać potrzebowałem solidnego kopa w dupę , żeby się obudzić . Przeczytałem parę wątków i dzięki paru wskazówką już zaczynam powoli myśleć heh

Zagubiony w sobie

przez Stracona100 22 mar 2016, 12:28
To świetnie, że zaczynasz iść do przodu. Tylko tak dalej.
Czasem warto "dostać kopa" od życzliwego :mrgreen:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zagubiony w sobie

przez Peter740 22 mar 2016, 19:28
Stracona100 napisał(a):To świetnie, że zaczynasz iść do przodu. Tylko tak dalej.
Czasem warto "dostać kopa" od życzliwego :mrgreen:

No dokładnie :) Raz na jakiś czas mam takie epizody , ale daje radę :)
Z resztą użalanie się nad sobą , to nie jest żadna recepta , poczytałem z resztą trochę forum i już mniej więcej wiem co ze sobą zrobić :)
Może się wezmę za pisanie , bo od długiego czasu za mną chodzi , a przy okazji będę zaglądał tutaj :smile:

Zagubiony w sobie

przez NN4V 23 mar 2016, 09:33
Peter740 napisał(a):...Zaczynam myśleć że wszystko to co jest jest oznaką szczęśliwego życia nie będzie mi dane i może w końcu wszystko się skończy raz na zawsze ......

A co konkretnie jest oznaką szczęśliwego życia?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Zagubiony w sobie

przez Stracona100 23 mar 2016, 10:15
NN4V napisał(a):
Peter740 napisał(a):...Zaczynam myśleć że wszystko to co jest jest oznaką szczęśliwego życia nie będzie mi dane i może w końcu wszystko się skończy raz na zawsze ......

Zapewne dla każdego coś trochę innego.

Zagubiony w sobie

przez Peter740 23 mar 2016, 18:44
NN4V napisał(a):

Jak to Stracona100 powiedziała nie ma jednoznacznej odpowiedzi . Dla mnie jest to m.in to że masz się do kogoś odezwać i masz z kim spędzać czas , rozwijanie swojego hobby i umiejętności, wyjazdy w nowe miejsca i wiele innych . Z resztą przez pewien czas czułem się jak "obserwator" , bo większość moich znajomych już w pewnym sensie osiągnęło te szczęście , a ja stanąłem w miejscu ... Z czasem mi to przeszło , bo jakoś przestałem się tym interesować , ale cóż nie mogę cały czas "stać' w tym samym miejscu , więc wole ruszyć dupę i nie psioczyć na to jak jest źle , tylko coś robić . Z resztą co dzień znajduję sobie jakieś zajęcie i jakoś się to powoli rozpędza :smile:

Sortuj wg