Jak przestać ryczęć

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Jak przestać ryczęć

przez julusia 13 mar 2016, 00:14
bedzielepiej napisał(a):Żałuję, że poszłam do tej prowadzącej, nic nie zyskałam, a wręcz przeciwnie, może się na mnie teraz mścić...

Nie żałuj, czułaś się niesprawiedliwie potraktowana, więc zareagowałaś, to dobrze. Ja bym się pewnie nie odważyła. A mścić się nie będzie, pewnie o całej sytuacji po prostu zapomni.
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

Jak przestać ryczęć

przez kosmostrada 13 mar 2016, 00:19
bedzielepiej, No co Ty, pokazałaś pazura, podziwiam. Nie ma powodu do mszczenia się, już swoją złość na Tobie wyżyła. ;) Rozumiem Cię bardzo, bo byłam kiedyś w takiej samej sytuacji, jak Ty, tylko że ja nie zdałam... :( (I zamiast płakać leżałam przez dwa dni na łóżku w stuporze, co nie skończyło się dobrze.)
Tak że naprawdę masz powód do dumy i mimo wszystko się udało. I zobaczysz dalej też będzie dobrze, bo masz siłę i upór mimo przeciwności. Trzymam kciukasy!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg