napięcie stres gonitwa myśli derealizacja

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bedzielepiej 23 lut 2016, 21:20
Wracam z zajęć i jestem wypruta. Tylko iść spać, ale nie mogę zasnąć. Ściska mi całą głowę, brzęczą nieznośne myśli. Też tak macie, że jakieś pozornie błahe rozmowy z dnia wyświetlają się wam w głowie jak zdarta płyta i powodują takie napięcie, że człowiek aż się wzdryga, dreszcze przebiegają po plecach z tego napięcia? Nie wiem jak to opisać...nie cierpię się tak czuć. Cholerna fobia społeczna. W obecności prowadzących na studiach zaczynam się jąkać, przekręcać słowa, mam pustkę w głowie, robię z siebie idiotkę. Sceny z dnia wyświetlają się z wzmożoną siłą. Chcę o tym nie myśleć, ale nie mogę tego zatrzymać. Przyjdzie dzień, że zamknę się w domu i już nigdzie nie wyjdę. Takie mam teraz myśli.
Zesztywniały z bólu kark, napięcie w głowie, rozpacz i łzy w oczach jak z kimś rozmawiam. Maskowatość, mówienie jak przez wodę, spowolnienie, niewyraźne mówienie. Albo niemożność wydukania z siebie czegokolwiek.

przez bedzielepiej 23 lut 2016, 22:37
mózg mi zaraz wybuchnie lub wyjdzie uszami

Sortuj wg