Prawiczek......

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Prawiczek......

przez PanDad 23 lut 2016, 16:53
Witam serdecznie.
Od mojego ostatniego tematu trochę zmieniło się w moim życiu min. postrzeganie samego siebie, zwalczenie "fobii społecznej" , znalezienie stałej pracy[pisałem o tym w temacie "jak żyć będąc przegranym?"].
Wracając do tematu jeżeli założyłem go w złym wątku,to z góry przepraszam :mhm:
Być może wyda się wam to śmieszne i żałosne ale mając 25 lat wciąż jestem prawiczkiem[nie przeszkadza mi to ale...].
W "prawdziwym związku" byłem tylko raz związek trwał niecały rok[moja ex często mówiła i była o to zazdrosna,bo podobno podobałem się jej koleżankom....Chyba moim głównym problemem jest to,że nie potrafię "wyczuć" czy podobam się płci przeciwnej....] i bardzo się na nim przejechałem,bo gdy ex dowiedziała się,że jestem prawiczkiem.... niby mówiła,że nie szkodzi,że kocha itd a parę dni później zostawiła mnie pisząc tylko sms-a[na 2 tygodnie przed wspólnymi wakacjami] "że tak wartościowa osoba jak ja będzie skarbem dla innej kobiety". Po zerwaniu traktowała mnie jak śmiecia i obcą osobę i tak naprawdę nigdy nie dowiedziałem się dlaczego mnie zostawiła.
Moje poczucie własnej wartości spadło poniżej zera[teraz jest zdecydowanie wyższe] i teraz boję się,nawet nie wiem jak rozmawiać z kobietami...bo chyba boję się ponownego odrzucenia i "wyśmiania".
Czasami zastanawiam się czy nie lepiej skorzystać z usług prostytutki, bo boję się,że dla kobiety gdy dowie się,że w wieku 25 lat jestem prawiczkiem będę "dziwakiem" :mhm: .

Prawiczek......

przez Kontrast 23 lut 2016, 17:18
Czesc, moze rzeczywiscie jestes a ona nie chciala cie skalac i sytuacja ja przerosla, to dziwne ale czasem tak jest. A ogolnie masz pociag do kobiet? Bo wiesz z tym seksem w pozniejszym wieku to jest roznie i jak nie zaginela w tobie czasta samca ktory sie myje w rzece i pije szejkery z plodu zony wroga to szybko mozesz nadrobic straty choc to tez dziwne okreslenie - straty, raczej cos nowego zaczniesz.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Prawiczek......

przez Masturbow 23 lut 2016, 17:27
nie przyznawaj się już żadnej, a jak pomylisz dziurki, to powiedz, że się omsknęło:> :mhm:
Masturbow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prawiczek......

przez my_name 23 lut 2016, 18:33
Przecież nikt Cię nie wyśmiał. Lepiej się za dużo nie zastanawiaj nad tym, dlaczego ta dziewczyna Cię zostawiła, bo i tak nie wymyślisz nic pewnego.

Prawiczek......

przez Bluepb 23 lut 2016, 19:23
nie przyznawaj się już żadnej, a jak pomylisz dziurki, to powiedz, że się omsknęło:>

O kurde mistrz :yeah: :lol:
Sertralina 200mg
Polecam farmakoterapie! :!:

Prawiczek......

przez ben rei 23 lut 2016, 19:31
jak się w kondonie ocknie to w ogóle nie wstyd, bo tam przecież główką nie wyczujesz
fubar

Prawiczek......

przez Evia 23 lut 2016, 21:52
Nie rozumiem tego całego zaaferowania dziewictwem/prawictwem
Myślicie, że po pierwszej inicjacji nastąpi jakaś magiczna przemiana? :lol:

Prawiczek......

przez bedzielepiej 23 lut 2016, 21:54
PanDad napisał(a):czy nie lepiej skorzystać z usług prostytutki, bo boję się,że dla kobiety gdy dowie się,że w wieku 25 lat jestem prawiczkiem będę "dziwakiem" :mhm: .

A skąd się dowie, masz tam błonę czy co

Prawiczek......

przez Ḍryāgan 23 lut 2016, 21:55
Evia, tiaaa, widoczny na mordzie banan samozadowolenia :D
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Prawiczek......

przez Evia 23 lut 2016, 22:02
bedzielepiej napisał(a):
PanDad napisał(a):czy nie lepiej skorzystać z usług prostytutki, bo boję się,że dla kobiety gdy dowie się,że w wieku 25 lat jestem prawiczkiem będę "dziwakiem" :mhm: .

A skąd się dowie, masz tam błonę czy co

Hah, skoro autor jest taki skory do zwierzeń to już widzę jak jego domniemana partnerka reaguje na informację o straceniu prawictwa w burdelu :D

Ḍryāgan napisał(a):Evia, tiaaa, widoczny na mordzie banan samozadowolenia :D

Banan bananem, ale po co się tym zadręczać?

Prawiczek......

przez Ḍryāgan 23 lut 2016, 22:06
Evia, no ja nie wiem. Może to jest problem? Nie potrafię się wczuć
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

Prawiczek......

przez Arhol 24 lut 2016, 00:47
Moje poczucie własnej wartości spadło poniżej zera[teraz jest zdecydowanie wyższe] i teraz boję się,nawet nie wiem jak rozmawiać z kobietami...bo chyba boję się ponownego odrzucenia i "wyśmiania".
Czasami zastanawiam się czy nie lepiej skorzystać z usług prostytutki, bo boję się,że dla kobiety gdy dowie się,że w wieku 25 lat jestem prawiczkiem będę "dziwakiem" :mhm: .

Po pierwsze to chyba na pierwszym spotkaniu nie wypierdolisz z siebie faktu " E dziełcha bo ja żem wciunż żodnej jesze na bolcu nie miał tylko nie ciśnijta beki ze mnie za duża bo bedem wkurwiony,zdeprymowany i chujnia z patatajnią"
Po drugie jeśli zostałbyś odrzucony z takiego powodu to tylko znak na dłuższą mete że potencjalna wybranka/whatever to debil przy którym stracił byś czas,nerwy,piniondze i żywot ogólnie (czy raczej jego część)
A co do reszty to nie poradze,jeśli twierdzisz że kurewki mogą pomóc to idź i korzystaj,najwyżej stracisz 100/200/obecną cene rynkową :lol: .
greetings from virgin land
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Prawiczek......

przez Masturbow 24 lut 2016, 00:52
lepszy prawiak niż skażony burdelową cipką, każda dziewczyna się pod tym podpisze. ale lepiej skłamać, że się moczyło, bo im starszy prawiczek, tym nasuwa się podejrzenie, że coś z nim musi być nie tak, więc podkoloryzowanie przeszłości jest najlepszą opcją:> odkręcisz 10 lat po ślubie:> a tak serio, to dziewczyny boją się wiązać z prawiczkami, bo skoro są dla niego pierwszą cipką, to pojawia się lęk, że chłopiec będzie chciał posmakować i innych cipek aby zyskać prawa do tytułu prawdziwego mężczyzny, a więc, że związek okaże się nietrwałym:> wszystko przemawia za kłamstwem. kłamstwem w imię wyższego dobra.
Masturbow

Prawiczek......

przez NN4V 24 lut 2016, 09:41
Przecież to jest problem społecznego narzucenia oddziałujacego na poczucie wartości. Świadczy o podatnosci autora na opinie otoczenia. Obniżone poczucie wartości utrudnia nawiązanie jakiejkolwiek relacji. Relacja seksualna jest tylko szczególnym przypadkiem. Takie błędne koło.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg