Szpital? Podkarpacie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Szpital? Podkarpacie

przez Expresia 27 sty 2016, 21:48
Mam dylemat, wiem, że nikt nie podejmie za mnie tej decyzji, ale liczę na Wasze porady. Depresję leczę 3 rok, uczęszczam na terapię, biorę leki, jednakże wciąż wraca, nawroty są bardzo silne. Ostatnie kilka dni nie wstaję już z łóżka, nie mam siły, chociaż bardzo chcę walczyć. Rodzina mnie wspiera, jednak myśli samobójcze są natarczywe, wciąż myślę o tabletkach, od których mam dostęp. Boję się zostawać sama, bo sobie nie ufam. Mam 18 lat, nauczanie indywidualne. Moja terapeutka wspomniała kolejny raz o szpitalu, bardzo się tego boję, a moi rodzice jeszcze bardziej. Ja jestem gotowa podjąć ten krok, jeśli miałby mi pomóc. Potrzebuję intensywnej opieki i terapii, chcę się podnieść. Bardzo się obawiam pójść na oddział. Czy polecacie jakiś szpital na Podkarpaciu? Może oddział młodzieżowy w Łańcucie? Jestem gotowa pracować nad sobą, boję się jednak że to miejsce jeszcze bardziej mnie przygnębi i przerazi. Myślicie, że powinnam? Jak porozmawiać z rodzicami? A szkoła i edukacja? I tak już powtarzam drugą klasę liceum.

Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.

Szpital? Podkarpacie

przez Judelaw 14 mar 2016, 01:47
Jeśli będzie tak jak opisujesz to teraz to dobrze by było pójść.Znalazłem coś takiego http://www.cm-lancut.pl/asp/pl_start.asp?typ=14&sub=20&menu=55&strona=1 może warto jakoś próbować załatwić miejsce? Z doświadczenia wiem że w klinikach są dużo lepsi lekarze niż w zwykłych psychiatrykach,mniej pacjentów więc większe zainteresowanie w stronę pacjenta i lepsze warunki.
CHAD
''Odważni nie żyją wiecznie, ale ostrożni nie żyją w ogóle''

Szpital? Podkarpacie

przez Ana_88 14 mar 2016, 07:38
Moze to nie jest konkretnie podkarpacie, ale stosunkowo niedaleko, kiedys dostalam tam skierowanie jako nastolatka, bo maja tam taki oddział Psychiatrii dla dzieci i młodziezy. To jest klinika

http://www.spsk1.lublin.pl/index.php/kl ... nterwencji

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Szpital? Podkarpacie

przez Judelaw 14 mar 2016, 11:14
Tak byłem właśnie tam! Na głuska i jak najbardziej polecam.Dopiero tam mnie prawidłowo zdiagnozowali i jestem im niezmiernie wdzięczny.Świetna klinika,super lekarze jeśli chodzi o wiedzę itp. Opieka i warunki nieporównywalnie lepsze niż w normalnych psychiatrykach a gdy ja byłem lepsze niż w normalnych szpitalach nie psychiatrycznych.Ogólnie w porównaniu do innych psychiatryków to ta klinika to jest hotel.Jeśli sam miał bym gdzieś iść to tylko tam.Jeśli się leczyć i jest możliwość się tam dostać to szedł bym w ciemno.Byłem tam na oddziale młodzieżowym i w porównaniu do psychiatryka zaraz obok na Abramowicach to niebo a ziemia.

Sortuj wg