Pustka.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Pustka.

przez Stracona100 20 sty 2016, 00:02
jetodik napisał(a):Stracona100, może to wynika z tego, że osiągnęłaś cele i teraz już nie wiesz co ze sobą robić?

Nie, mam dużo możliwości robienia różnych rzeczy, także takich, które kiedyś sprawiały mi przyjemność.
Niestety teraz nie cieszy nic, wszystko straciło sens.

Tahela,
oczywiście, że nie zachowałam równowagi własnych potrzeb - w tym właśnie cała rzecz. Ale tego nie da się już naprawić, bo to było dawno, zostały tylko konsekwencje w postaci deprechy. Teraz mogłabym bawić się ile chcę, tylko, że nie chcę, nie mam ochoty ani takiej potrzeby.

Pustka.

przez tahela 20 sty 2016, 08:34
Stracona100,
idx po leki, one naprawde pomagaja w miare szybko
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Pustka.

przez insadness 20 sty 2016, 15:50
Leki dzialaja roznie, w miare szybko. Na pewno po nich jest lepiej jezeli sa dobrze dobrane. Czasem nie ma wyjscia. Ze mna bylo tragicznie tym ostatnim razem. Jednak jakos wracam do 'zywych'... Dzieki farmakoterapii. Wiecej mi sie chce z kazdym dniem mimo, ze pustka jest ogromna... i samotnosc.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pustka.

przez Stracona100 27 sty 2016, 20:49
Tak, wiem, leki.......te ostatnie wyraźnie źle dobrane są, bo anhedonia jest nasilona. Wizytą ma 19.02 dopiero :?
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Sortuj wg