pomocy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

pomocy

przez myhearthisrefusingme 13 sty 2016, 11:24
Pomocy,jestem tu nowa i nie radzę sobie ze swoimi problemami..

pomocy

przez Morphine90 13 sty 2016, 11:37
Jak rozwiniesz myśl, to możliwe, że coś pomożemy.
Fear is the hand
that pulls your strings

pomocy

przez aviska 13 sty 2016, 11:38
Cześć, myhearthisrefusingme. Miło Cię widzieć :)
Co się dzieje?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

pomocy

przez myhearthisrefusingme 13 sty 2016, 11:49
Jakieś 3 miesiące temu zaczęła się moja znajomość z pewnym chłopakiem ze szkoły .Co prawda mam chłopaka od 4 lat ,ale ..ciężko się przyznać ..zdrzdradzilam go, cała szkoła się o tym dowiedziała i wyszłam na wiadomo kogo ..Oczywiście z moim chlopakiem wszystko sobie wyjasnilismy i jesteśmy w fazie powolnego naprawiania związku ..Chodzi mi o to że po prostu nie radzę sobie sama z tą całą sytuacją ..

pomocy

przez Morphine90 13 sty 2016, 12:08
Nie za bardzo wiem jak Ci pomóc, ale raczej nie wygląda na to, żeby to forum było Ci potrzebne - popełniłaś błąd i ponosisz konsekwencje, trudno oczekiwać, że będzie bajkowo, jeśli czegoś żałujesz to musisz czuć się z tym źle - taka jest kolej rzeczy. Myślę, że gorzej ma Twój chłopak, któremu przyprawiłaś publicznie rogi :roll:
Fear is the hand
that pulls your strings

pomocy

przez NN4V 13 sty 2016, 12:54
Morphine90 napisał(a):Nie za bardzo wiem jak Ci pomóc, ale raczej nie wygląda na to, żeby to forum było Ci potrzebne - popełniłaś błąd i ponosisz konsekwencje, trudno oczekiwać, że będzie bajkowo, jeśli czegoś żałujesz to musisz czuć się z tym źle - taka jest kolej rzeczy. Myślę, że gorzej ma Twój chłopak, któremu przyprawiłaś publicznie rogi :roll:

Konsekwencje przez upublicznienie spraw prywatnych? Trudno zakładać by autorka przechwalała się kolejną zdobyczą. Zwykle jest to domena facetów-buraków.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

pomocy

przez Morphine90 13 sty 2016, 16:13
Nie, konsekwencje zdrady - zdradziła, więc czuje się źle - to oznaka sumienia, a nie depresja. A to, że inni wiedzą uruchamia wstyd - kolejną oznakę sumienia.Zdrada jak każde kłamstwo ma krótkie nogi i nic dziwnego, że się sprawa posypała publicznie, nieważne jak.
Fear is the hand
that pulls your strings

Sortuj wg