zostałam zgwałcona we śnie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Masturbow 12 sty 2016, 15:15
choć z drugiej strony odradzać komuś pójścia na policję, gdy czuje się skrzywdzony, bo w istocie 'nic się nie stało' jest niewłaściwe
Masturbow

przez czarnobiała mery 12 sty 2016, 15:18
Ja nie idę na policję, nawet nie mam na to siły. Czuję się bardzo depresyjnie, nie mam siły nawet złożyć prania i posprzątać pokoju, a co dopiero gdzieś iść. A poza tym tak, jak napisałeś, to jest upokarzające opowiadać o tym na policji.
A poza tym się go boję, że mi coś zrobi, że będzie o mnie opowiadał niestworzone rzeczy, jakbym to zgłosiła.
Ale czuję wielki dół.
I taki totalny brak zaufania do ludzi.

przez Masturbow 12 sty 2016, 15:22
upokarzające nie tyle opowiadanie, co reakcja policji, łatwa do przewidzenia, co mogłoby pogorszyć dodatkowo Twój obecny stan
Masturbow

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ego 12 sty 2016, 15:23
bittersweet, bądź co bądź, podbudowałaś mi teraz nieźle ego, jaka to ja jestem faktycznie mądra, że jednak zapobiegawczo sram na samców... :]
ego

przez czarnobiała mery 12 sty 2016, 15:26
Dla mnie cała ta sytuacja już jest upokarzająca.
Powinnam dzisiaj pracować, a ryczę.

przez ego 12 sty 2016, 15:35
Masturbow napisał(a):ale kluczowym jest fakt, że nie okazałaś żadnego sprzeciwu, gdy już się obudziłaś (chyba, że nie doczytałam, to przepraszam)
No też mnie to zastanawia. Zrozumiałam, że nic nie mówiłaś @czarnobiała mery? a Twoje ciało też nie protestowało? wiesz o co mi chodzi? bo jeśli protestowało, to możliwe, że nawet po kilku dniach obdukcja ginekologiczna mogłaby pokazać, że miał miejsce stosunek wymuszony.
PS. A jesteś pewna, że on Ci niczego nie sypnął i dlatego byłaś taka bezradna, nieprotestująca?
ego

przez bittersweet 12 sty 2016, 15:35
ego, jak to, srasz na te wspaniałe istoty, umięśnione maszyny z mozgami geniuszy ? :shock: to już zgłupiałam kompletnie :(

czarnobiała mery, upokorzony on się powinien czuc, ze się tak zachował. Tobie nie można niczego zarzucić.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez ego 12 sty 2016, 15:41
bittersweet napisał(a):ego, jak to, srasz na te wspaniałe istoty, umięśnione maszyny z mozgami geniuszy ? :shock:
bittersweet, tak i nie od dziś to wiadomo. :lol: Przecież ja im zazdroszczę bycia takimi maszynami, co również negatywnie rzutuje na mój ogólny stosunek do nich.
ego

przez Druid 12 sty 2016, 15:43
Morphine90, odebrałam Twój post jako sugerowanie, że nic się nie stało; że gwałt nie jest gwałtem.

Staż związku nie ma znaczenia w przypadku wymuszonego stosunku seksualnego, w małżeństwach też zdarzają się gwałty. Jak ktoś lubi być budzony seksem, jego sprawa (może i sama nie miałabym nic przeciwko, ale to musiałoby być poprzedzone dosłowną moją wypowiedzią, z której wynikałoby przyzwolenie na takie praktyki).
Druid

przez Morphine90 12 sty 2016, 15:46
Dark Velvet napisał(a):Morphine90, odebrałam Twój post jako sugerowanie, że nic się nie stało; że gwałt nie jest gwałtem.

Oczywiście, że to był gwałt, nigdzie nie sugerowałam inaczej.

przez Druid 12 sty 2016, 15:49
Koleś wie, że jest gwałcicielem?
Druid

przez Druid 12 sty 2016, 16:10
czarnobiała mery, korzystałaś do tej pory z pomocy psychologicznej?
Druid

przez Masturbow 12 sty 2016, 16:21
nie miałam na myśli tego, że w 20-letnim małżeństwie gwałt nie jest gwałtem, a jedynie, że za zgodą, można się w takie rzeczy bawić, gdy ludzie się trochę znają, jeśli gość w trwającym tydzień związku sobie na to pozwala i nie widzi w tym nic złego/niestosownego, to znaczy, że jest jakimś kompletnym ciulasem i napaleńcem. no ale, że takie zachowania mimo wszystko wpisują się w rejestr praktyk związkowych, a mery nie wyraziła (???) niechęci w trakcie, to mógł sobie pomyśleć, że faktycznie wszystko jest w porządku lub że jej się wręcz podoba (spodoba, jak się obudzi)
Masturbow

przez Druid 12 sty 2016, 16:28
przyszpilony, przerażony motylek może nie widzieć sensu w sprzeciwianiu się czemuś, co już się wydarzyło, bo to się nie odstanie
Druid

Sortuj wg