zostałam zgwałcona we śnie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez elo 16 sty 2016, 22:59
zabawne wchuj jest to ze sporo czesc z was wypowiada sie tylko po to by przeforsowac wlasne super(nie)madre zdanie nie zwazajac na to ile to faktycznie przyniesie pozytku [i czy w ogole]
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez NN4V 18 sty 2016, 09:42
elo, jeśli masz na myśli mój punkt widzenia, to chętnie spróbuję Ci go wyjaśnić - tylko odnieś się bardziej konkretnie.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez ma_kowalewicz 18 sty 2016, 10:47
czarnobiała mery napisał(a):Dziękuję wam za dobre słowa. Oprócz terapeutki mam przyjaciółkę, która też pracuje jako psycholog. Bardzo mi pomogła wczoraj rozmowa z nią. Powiedziała, że nie mam tak zupełnie zamykać się na ludzi. Bo są ludzie, z którymi można coś dobrego zbudować.

Bo to jest prawda, tylko na pewno teraz nie przyjdzie to łatwo. Ale grunt to znaleźć choć odrobinę siły do walki z demonami.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 18 sty 2016, 18:55
NN4V napisał(a):elo, jeśli masz na myśli mój punkt widzenia, to chętnie spróbuję Ci go wyjaśnić - tylko odnieś się bardziej konkretnie.

mi tam nic nie musisz tlumaczyc bo ja akurat sie z nim zgadzam :>
takze wiedz ze poprzedni post tyczyl sie ofc zupelnie kogos innego
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez Evia 18 sty 2016, 22:57
elo napisał(a):zabawne wchuj jest to ze sporo czesc z was wypowiada sie tylko po to by przeforsowac wlasne super(nie)madre zdanie nie zwazajac na to ile to faktycznie przyniesie pozytku [i czy w ogole]

A czy właśnie nie na tym opiera się większość wypowiedzi, (nie tylko tych forumowych) że każdy wyraża opinie według własnych racji, które uważa za zasadne?

I również poproszę o konkretniejsze odniesienie się

przez elo 19 sty 2016, 00:12
alez prosze juz pedze z wyjasnieniami! o ile bezrefleksyjne forsowanie wlasnego zdania z przekonaniem o nieomylnosci byle tylko zaspokoic swe ego i podreperowac zanizona samoocenke jest zrozumiale w offtopach czy innej brzydocie tak w tematach takich jak ten moze przyniesc wiecej szkody niz pozytku i wypadaloby choc na chwile zaczac patrzec dalej niz czubek wlasnego noska - co przyznaje faktycznie moze okazac sie nie do przeskoczenia w koncu nie zapominajmy w jakim miejscu sie znajdujemy
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez NN4V 19 sty 2016, 11:03
Evia napisał(a):....A czy właśnie nie na tym opiera się większość wypowiedzi, (nie tylko tych forumowych) że każdy wyraża opinie według własnych racji, które uważa za zasadne?

I również poproszę o konkretniejsze odniesienie się

Moje wypowiedzi opierały się na racjonalnej analizie dostępnych informacji. Rezultaty tej analizy w znacznym stopniu stoją w sprzeczności z moimi przekonaniami dotyczącymi obecności powrzechnej i społecznie usankcjonowanej przemocy wobec kobiet. Taka przemoc bezprzecznie istnieje, ale opisana sytuacja jest co najmniej wątpliwa. W rzeczywistości jedynie autorka może ocenić (bo zna dokładnie przebieg zdarzenia) sytuację. Tymczasem jej oceny przebiegają pod dyktando rozhisteryzowanej grupki, która, na podstawie opisanych faktów, czyni sobie niedopuszczalne założenia co do przebiegu incydentu.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Druid 19 sty 2016, 11:10
NN4V napisał(a): W rzeczywistości jedynie autorka może ocenić (bo zna dokładnie przebieg zdarzenia) sytuację. Tymczasem jej oceny przebiegają pod dyktando rozhisteryzowanej grupki, która, na podstawie opisanych faktów, czyni sobie niedopuszczalne założenia co do przebiegu incydentu.
Skąd wniosek, że autorka wątku kieruje się ocenami innych? Sama od początku nazwała rzecz po imieniu.
Druid

przez Evia 19 sty 2016, 18:10
elo napisał(a):alez prosze juz pedze z wyjasnieniami! o ile bezrefleksyjne forsowanie wlasnego zdania z przekonaniem o nieomylnosci byle tylko zaspokoic swe ego i podreperowac zanizona samoocenke jest zrozumiale w offtopach czy innej brzydocie tak w tematach takich jak ten moze przyniesc wiecej szkody niz pozytku i wypadaloby choc na chwile zaczac patrzec dalej niz czubek wlasnego noska - co przyznaje faktycznie moze okazac sie nie do przeskoczenia w koncu nie zapominajmy w jakim miejscu sie znajdujemy

Widzę, że według niektórych przerobienie tej samej wypowiedzi co poprzednio na inne słowa jest zasadną argumentacją :lol:
A tak swoją drogą to ciekawi mnie co tutaj robisz jak nie zaspokajasz ego bezzasadnymi hasełkami
Czyżby podwójne standardy? Czy też może ignorancja?

No ale czego tu się spodziewać skoro niektórym ludziom mózg się gotuje, kiedy się natkną na nieschematyczne myślenie (a jeśli zgrozo nie będzie się to kalkulowało z przypisanymi efkami to histeria murowana :D)

Moje wypowiedzi opierały się na racjonalnej analizie dostępnych informacji. Rezultaty tej analizy w znacznym stopniu stoją w sprzeczności z moimi przekonaniami dotyczącymi obecności powrzechnej i społecznie usankcjonowanej przemocy wobec kobiet. Taka przemoc bezprzecznie istnieje, ale opisana sytuacja jest co najmniej wątpliwa. W rzeczywistości jedynie autorka może ocenić (bo zna dokładnie przebieg zdarzenia) sytuację. Tymczasem jej oceny przebiegają pod dyktando rozhisteryzowanej grupki, która, na podstawie opisanych faktów, czyni sobie niedopuszczalne założenia co do przebiegu incydentu.

A moje nie? Istnieją też jednak osoby zupełnie irracjonalne, które swoje zdanie będą opierać na przesadnym i niedającym się logicznie wytłumaczyć emocjonalizmie, i co najdziwniejsze takie osoby mają często wyjątkowo wielu popleczników. Gdyby na świecie istniało więcej racjonalistów to życie byłoby zdecydowanie łatwiejsze.
Oczywiście racjonaliści również mogą się czasem ze sobą nie zgadzać w pewnych kwestiach, jednak różnica jest taka, że zwykle potrafią poprzeć swoje poglądy jakąś argumentacją, czy też przy pozyskaniu nowych informacji przetworzyć swoją myśl na nową. Brak tego jednak emocjonalistom, którzy będą się upierać "tak bo tak, więc tyle wystarczy i nic tego nie zmieni" a zdrowy rozsądek będzie się odbijał jak od ściany.
Tak więc takie osoby również mają swoją rację czy też swoją prawdę, a to, że może być z dupy wzięta nie zmienia faktu jej istnienia.

przez elo 19 sty 2016, 21:15
evia no ja akurat tu jestem z zupelnie innych powod i jesli chcesz wiedziec jakich to zapraszam na pewu - z checia ze szczegolami to przedstawie :>
podreperowac ego mozna na sto sposob owszem nie ma w tym nic zlego ale uwazam ze czasami nie jest to warte swej ceny i po prostu nie wypada
wynika to z ludzkiej przyzwoitosci i hm wydawalo mi sie to dosc oczywiste ze pewnych granic sie nie przekracza wlasnie z szacunku do drugiej osoby
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

elo

przez czarnobiała mery 22 sty 2016, 09:50
Mam wielką depresję. Ktoś zaczął mi wysyłać mnóstwo smsów, jakiś nieznany numer. Treść tych smsów nie ma większego sensu. Ale domyślam się, że to jest zemsta tego kolesia, za to, że go rzuciłam. Teraz to jestem nawet gotowa iść na policję. Bo jestem psychicznie wykończona tym wszystkim.

przez tahela 22 sty 2016, 10:21
czarnobiała mery, zadzwoń do niego i powiedź ze jest skurwysynem, ze ma cie nie straszyc bo masz go gdzies, ze jest pierdolonym gwałcicielem i ze pójdziesz na policje i nie wazne czy wygrasz czy przegrasz ,ale jak bedziesz chciała to narobisz mu kłopotów , które bedą sie za nim ciagnąc , nie rozumiem czemu się z tym tak szarpiesz, weź go w ziemie zmiażdż
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez bittersweet 22 sty 2016, 10:23
czarnobiała mery, kontaktowałaś się jakoś z numerem, spod którego przychodzą te sms?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Morphine90 22 sty 2016, 11:18
czarnobialamary - jeśli sprawa nie znajdzie wyjaśnienia, facet się nie przyzna i nie przestanie po jasnym komunikacie, to jak najbardziej możesz zgłosić na policję stalking - nie musisz wtedy mówić o niczym innym, same te smsy podchodzą pod paragraf (i niestety to chociaż możesz udowodnić). Pamiętaj, żeby zachować wszystkie te wiadomości jako dowody.
http://www.infor.pl/prawo/prawo-karne/pokrzywdzony/704421,Stalking-uporczywe-nekanie.html
I trzymaj się jakoś przede wszystkim!
Fear is the hand
that pulls your strings

Sortuj wg