Skocz do zawartości
Nerwica.com

Otoczona smutkiem i strachem


Wkajdanach

Rekomendowane odpowiedzi

Żyję w otoczeniu ludzi zapracowanych, pelnych ostracyzmu i sarkazmu.

Brak mi ciepła, rodziny która jest daleko, ale nawet będąc blisko nie dawała mi nic oprócz pokrewienstwa na piśmie. Nie mam przyjaciół w mieście w którym mieszkam, wszystko y którzy byli wokół odeszli i odsuneli się.

Nie mam wykształcenia, doświadczenia zawodowego, ani możliwości wyjazdu zagranicę.

Nie mogę dostać dobrej pracy ani choćby byle jakiej pracy.

Żyje w obskurnym miejscu pełnym cieni.

Jestem omijania przez promienie słońca, dotyka mnie tylko deszcz.

Mój związek opiera się na jednostronności, zawsze się starałam, garne się do tej osoby, kombinuje bh hylo lepiej a jestem tylkoodpychana lub dostaje to czego chce na odczepnego,

Nie mam z kim o tym porozmawiać, moje problemy są przemilczane.

Czy w wielkim mieście nie ma nikogo kto potrafi wyciągnąć mnie z ego dołka?

Czy nikt nie widzi cierpienia na mojej twarzy, zmęczenia po tylu bezsennych nocach?

Nie potrafię nawet ze sobą skończyć, tak bardzo potrzebuje ciepła, boje się ze po śmierci trafię w jeszcze bardziej samotne i upiorNe miejsce.

Jestem mądra, ładna, przed dwudziestka. Dlaczego w środku umieram?

Co się zmieniło ze jestem odpycha na przez środowisko jak tredowata lub owrzodzony pies?

Czuje ze jestem o krok od zrobienia czegoś złego, myślę że to ten stan ducha w którym walczę nim się poddam. Niech ktoś mi pomoże bo nie chce krzywdzić ludzi, narazie się tnę, nie wiem co dalej.

Ten świat zmienia się w wypalona planetę pełną ludzi którzy zamiast kontaktu wola ekran.

Świat ludzi w sieci.

Cyber pająków o wiecznie klikajacych palcach.

Potworów o dwóch twarzach.

Zabierzciemnie z tego koszmaru,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykształcenie można zdobyć, możesz iść do szkoły policealnej gdzie nie potrzebna jest matura w której zdobędziesz zawód. Możesz być zarejestrowana w Urzędzie Pracy w miejscu twojego zamieszkania i postarać się o kurs z owego miejsca który będzie opłacony za ciebie, dzięki któremu będą również Tobie wypłacać stypendium i dzięki któremu zdobędziesz jakiś zawód i możliwość pracy a do tego zdobędziesz nowe znajomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×