Rozmowa ze sobą

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez goshka 12 sty 2007, 02:23
wiesz co, Koress? dopadł mnie już taki wstrętny stan, że nie chce mi się ruszać..ani oddychać.. zebrałam się dziś w sobie i poszłam na siłownię..2 godziny ćwiczyłam! wypiłam potem szklankę piwa :twisted: , a snu jak nie było tak nie ma!.. szukanie pracy zepchnęłam już tak daleko na margines, że dopiero teraz sobie to wogóle przypomniałam.. jest mi tak beznadziejnie źle... i tak bardzo czuję się z tym bezsilna.. chciałabym żeby ktoś mnie walnął w tę durną głowę, ...żeby wrócić na prostą. zacząć normalnie funkcjonować. no nic, dam radę musi kiedyś minąć?! trzymaj się cieplutko!

przez korres1 13 sty 2007, 01:45
ŁOjezu siłowNIA? Toż to jakieś piekło na ziemi... Może spróbuj po górach się powspinać? Ja przeszłam se ostatnio ponad 10 km w górach w miłym towarzystwie, plus trzy piwa... było miło, choc nie zawsze towarzystwo do wędrówek jest.
Acha! To kiedys minie- jak mija dobry nastrój, to minie i zły. Wierz mi, sprawdzone przez amerykańskich naukowców :shock:

przez goshka 13 sty 2007, 11:40
oboziu!po górach??!! to prawie na drugim końcu Polski! :mrgreen: nad morze mogę wyskoczyć,...pochodzić wokół jeziora :lol: zgubić się w lasach..
10km + 3 piwa + góry ??? ja po 2 umieram (i po 2 piwach i 2 kilometrach;))
Korres, wiesz że Jesteś moim poprawiaczem humoru? ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg