Pomocy!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Pomocy!

przez Mala11 15 gru 2015, 14:46
Hej mam na inie Justyna mam 32 lata i od kilku lat cierpie na depresję uogólnioną dwubiegunowa , od jakiegoś czasu już nie daje rady od 2 miesięcy mam wrażenie jakbym miała coś w głowie po prawej stronie a zwłaszcza uciska mnie w skroni i promieniuje na prawy policzek , boję się że to coś poważnego :( cały dzień mam straszne mysli że zaraz umre leki takie straszne że już zaczelam popadać w panikę . Jestem klebkiem nerwów nie umiem skupić się na czymś innym tylko wmawiam sobie źle choroby a w dodatku boję się brać leków od psychiatry :-( Jest ktoś kto ma tak samo jak ją?
Offline
Posty
5
Dołączył(a)
15 gru 2015, 14:25

Pomocy!

Avatar użytkownika
przez Morphine90 15 gru 2015, 14:54
Takie odczucia mogą być spowodowane depresją/nerwicą, zwłaszcza jeśli jak piszesz nie bierzesz leków. Co masz przepisane, wykupiłaś te leki?
Fear is the hand
that pulls your strings
Avatar użytkownika
Offline
Posty
794
Dołączył(a)
25 sie 2015, 15:59
Lokalizacja
Poznań miasto doznań

Pomocy!

przez Mala11 16 gru 2015, 10:57
Tak wykupilam leki wzielam 3 razy i wydawało mi się że źle się po nich czuje i przestalam brać , boję się ubocznych skutków po wzięciu leku zaczynam panikowac i napedzam lęki . Rodzina już ze mną nie wytrzymuje mąż ma mnie dość :-( nie potrafi mnie zrozumieć myśli że sobie zmyslam wszystko:-(
Offline
Posty
5
Dołączył(a)
15 gru 2015, 14:25

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomocy!

Avatar użytkownika
przez Morphine90 16 gru 2015, 14:01
Skutki uboczne zazwyczaj są najsilniej widoczne przez pierwsze dni, a potem mijają albo słabną - nie możesz więc odstawiać ich na samym początku. Dlatego wróć do ich brania i staraj się wytrzymać ok. 2 tygodni - wtedy powinna zacząć ustępować senność, suchość w ustach, zaburzenia żołądkowo-jelitowe i inne uboki (zdaradzisz jak nazywają się te leki?). A jeśli po tym czasie nadal będziesz się czuła źle - skontaktuj się z lekarzem i poproś o zmianę leków - nie każde będą tak na Ciebie wpływały. Ja np. po większości antydepresantów i leków uspokajających czułam się całkiem ok (po pierwszych tygodniach), ewentualnie prosiłam o zmianę.
Myślę, że jak leki zaczną działać Twój układ nerwowy się wyciszy i przestaniesz odczuwać ten dziwny ucisk, bo najprawdopodobniej jest to po prostu objaw psychosomatyczny.
Fear is the hand
that pulls your strings
Avatar użytkownika
Offline
Posty
794
Dołączył(a)
25 sie 2015, 15:59
Lokalizacja
Poznań miasto doznań

Pomocy!

Avatar użytkownika
przez Marcin2013 16 gru 2015, 14:03
witaj
Avatar użytkownika
Offline
Posty
8678
Dołączył(a)
08 maja 2013, 18:42

Pomocy!

Avatar użytkownika
przez agusiaww 16 gru 2015, 14:04
Mala11 napisał(a):Tak wykupilam leki wzielam 3 razy i wydawało mi się że źle się po nich czuje i przestalam brać , boję się ubocznych skutków po wzięciu leku zaczynam panikowac i napedzam lęki . Rodzina już ze mną nie wytrzymuje mąż ma mnie dość :-( nie potrafi mnie zrozumieć myśli że sobie zmyslam wszystko:-(
jak nie bedziesz brac leków to objawy sie beda nasilac. Lekow sie nie bierze 3 dni bo to nie sa magiczne tabletki, działanie jest po m-cu do m-ca sa skutki uboczne.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.
Avatar użytkownika
Offline
Posty
6254
Dołączył(a)
05 mar 2009, 09:22

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Przeskocz do