pedal w miescie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

pedal w miescie

przez nieboszczyk 26 lis 2015, 17:54
serce?a gdzie płuca?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

pedal w miescie

przez porandojin 02 gru 2015, 03:58
No cóż - ten temat znalazłem w forumowej wyszukiwarce, ale nie jest mi obcy ... Nie wiem co poradzić jego autorowi, ale chcę krótko opisać jak to wygląda u mnie. Z tego, że jestem "inny" zdałem sobie sprawę mając jakieś 12 lat. Nigdy jakoś nie myślałem o tym, że mógłbym założyć własną rodzinę, bo dziewczyny wcale mnie nie interesowały. Zawsze marzyłem tylko o związku z chłopakiem. Z biegiem lat okazało się, że nie jestem akceptowany przez otoczenie/rodzinę, a inni poznawani przeze mnie geje (ale nie było ich wielu, bo jestem nieśmiały, nigdy np. nie byłem w żadnym lokalu branżowym, a tylko poznawałem pojedynczych chłopaków przez internet) właściwie sami nie wiedzą czego chcą. Liczyłem na miłość i wspólne życie, a okazywało się, że ciężko jest nawet o zwykłą przyjaźń. Na dziś sytuacja wygląda tak, że choć w liczbie lat mam jeszcze z przodu "3", to od dawna już zniechęcony nikogo nie szukam. W realizację marzenia o mężczyźnie mojego życia już zupełnie nie wierzę i staram się oswoić z samotnością choć wiem, że w przyszłości, w miarę starzenia sie, będzie mi ciężko. By nie zwariować (na szczęście nie mam skłonności depresyjnych choć ceną za wszystko jest moja nerwica lękowa) skupiam się na mojej pracy i licznych zainteresowaniach/pasjach. W pewien sposób pomaga mi także wiara.

PS. Bardzo nie lubię określenia "pedał", wydaje mi się takie pejoratywne, a orientacja homoseksualna to przecież nic złego. Dlatego sam siebie nazywam po prostu gejem. Bardzo bym chciał, by inni wiedzieli, że tego się nie wybiera i jak wszyscy my też pragniemy kochać i być kochani.

pedal w miescie

przez emilek10 02 gru 2015, 04:34
U człowieka który napisał ten post w środku jest klęska. Jego nazwa mówi o tym. Gdzie indziej pisze dziwną wypaczoną poezją obrażając przy tym dziewczyne że ma brązowe oczy.......... A tak pozatym to ja też sie zakochałem w dziewczynie która ma śliczną naturalną buzie, srebrne oczka i wogule jest taka jak ja ....... tylko ona ma w główce więcej rozumu i nie chce takiego pajaca =(((( Mam zostać gejem?? ^^
emilek10

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

pedal w miescie

przez emilek10 02 gru 2015, 15:18
O w mordke..... to nie nieboszczyk napisał ten post zwracam honor. Ale to nie zmienia faktu że gdybym był lekarzem kazałbym mu wstrzykiwać clopixol co trzeci dzień. Chociaż może to co pisze to tylko takie żarty
emilek10

Sortuj wg