Stany depresyjne

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Stany depresyjne

przez pani nn. 13 lis 2015, 16:54
Hej! Znowu pisze z moim problemem by ktoś kto to ogarnia mi pomógł.
Nie wiem czy to wina mojego charakteru, bo zawsze miałam jakieś zmienne nastroje (choć nie odczuwalam tego zbyt mocno) i zmiany charakteru (?) tzn. raz wredna, raz miła - wystarczy ze o tak postanowie i taka jestem. No a od jakiegoś czasu mam stany depresyjne i trwają różnie - kilka dni, godzin, raz nawet dwa tygodnie. Ostatnio stany te trwają kilka godzin, potem mogę normalnie funkcjonować śmiać się itp. Kiedy tak źle się czuje mam duuzego dola i jestem tym wykończona. Nie mam już siły naprawdę czuje wtedy ze moje życie nie ma sensu i potrafię leżeć jak roślinka i nie mam siły się podnosić. Jak mi przechodzi mam normalny humor jakbym była zdrowa. Mam już dosyć i zmęczona jestem takim życiem.

Stany depresyjne

przez ekspert_abcZdrowie 14 lis 2015, 10:47
Witaj!

Ile masz lat? Co robisz na co dzień? Czy masz postawioną jakąś diagnozę i leczysz się? Stany depresyjne mogą świadczyć o różnych zaburzeniach, np. depresji, osobowości zmiennej emocjonalnie, ChAD itp. Drogą wirtualną nie da się stwierdzić, co Ci dolega.

Pozdrawiam!
Psycholog

Sortuj wg