Była dziewczyna i moja matka spiskują przeciwko mnie :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez barolek91 28 paź 2015, 09:31
Witam,odrazu przejde do konkretów otóż ostatnio rozstałem się z dziewczyną (ja to zakończyłem,poprostu już nic nie czułem) i wszystko było by ok gdyby nie to że moja ex wypisuje dalej do mnie dlaczego ją zostawiłem,że ona dalej mnie kocha,żebym dał jej drugą szanse (oczywiście wszystko jej wyjaśniłem w cztery oczy) oraz zaczeła nawet pisać do mojej matki jaka to ona jest zraniona,że ona dalej mnie kocha itp a moja matka z tego co widzę jest bardziej za nią niż za mną :( nie potrafi zrozumieć że ja już nic nie czuję bo przecież ona jest ułożona,fajna.. ale jednak nie dla mnie.. powoli mam tego wszystkiego dość :( niewiem co robić :( ktoś pomoże?
Aha zapomniałbym,ostatnio przypadkiem widziałem ich rozmowę na fb to moja matka chcę ją zaprosić do nas żeby się ze mną spotkała a ja tego nie chcę..

przez NN4V 28 paź 2015, 09:45
barolek91 napisał(a):... moja matka chcę ją zaprosić do nas żeby się ze mną spotkała a ja tego nie chcę..

To jej to powiedz.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez barolek91 28 paź 2015, 10:01
ona o tym dobrze wie ale i tak robi po swojemu :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 28 paź 2015, 10:10
No to zrobisz? Przecież nie będziesz się bił z dziewczynami. Jak ją zaprosi, możesz pójść do kina. Nie Twoja sprawa jakie matka chce mieć koleżanki.
Ja bym olał.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Celice 28 paź 2015, 15:13
barolek91, powiedz mamie, że jak zaprosi tę dziewczynę to Ty wtedy usuniesz mamę ze znajomych na fb. Taka groźba powinna podziałać.
Celice

przez barolek91 28 paź 2015, 15:42
moja matka nie ma fb tylko to fb ojczyma zapomniałem dopisać i często tam zagląda ale rada też przydatna w razie czego

przez khaleesi 28 paź 2015, 16:41
a ta dziewczyna nie ma za grosz honoru?! Nie chcesz jej widzieć i mieć z nią nic wspólnego to niech da Ci spokój :roll: matce powiedz by nie wtrącała się do Twojego zycia i nie chcesz mieć z tą dziewczyną nic wspólnego i swoim postępowaniem jeszcze bardziej Cię zraża i do siebie jako matki bo przecież winna uszanowac Twoja decyzję i do tej panny. Nie zaczniesz jej kochac na zawołanie bo ona tak chce i Twoja matka. W końcu bez przesady matka nie powinna sie wtrącać w ogóle a panna winna zrozumieć, ze nic na siłę.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez barolek91 28 paź 2015, 22:44
Własnie widać że jak na 22lata dziewczyna ma siano w głowie..

przez arrivistE 28 paź 2015, 22:56
ah niektorzy ludzie to maja dosyc unikalne specyficzne problemy :P, wyobrazilem siebie w tej sytuacji, o ja :uklon: brawa za cierpliwosc

ta dziewczyna mysli az nadto o sobie, co tam bede namawiac matke ex, byle zebym tylko dostala to czego chce

zgadzam sie z tym co powiedzial kot, i drugi kot, khaalesi :P, mozesz gdzies wyjsc wtedy i tyle
Smiling when you don't feel like it? Fake.
Showing enthusiasm when you're not sure about the issue? Fake.
Asking how I feel just to show concern? Fakefakefake.

przez agusiaww 29 paź 2015, 08:11
Jak to przeczytalam to od razu pomyslalam ze siano w glowie to i Ty masz, rocznik 91? Czas sie wyprowadzic do matki i zyc wlasnym zyciem to nikt nie bedzie narzucał.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez barolek91 29 paź 2015, 10:00
pomóżcie mi jeszcze w ostatniej kwestii bo takto już wszystko wiem,otóż ta moja ex ma dziś urodziny i pytanie składać jej życzenia czy sobie darować? kilka osób mi odradza.

przez barolek91 29 paź 2015, 10:23
agusiaww w tym problem że aktualnie warunki na to nie pozwalają..

Sortuj wg