Stowarzyszenie Samotnych Świrów

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez abrakadabra xx 12 paź 2015, 23:02
abrakadabra xx napisał(a):Mógłby powstać osobny wątek, gdzie ludzie samotni, chcący nawiązać wirtualny kontakt deklarowali by swoją aprobatę do rozmów, np. poprzez maila, gg, czy pw. To by ułatwiło kontakty. Ja np. nie napiszę ot tak do obcej osoby, bo nie wiem czy ona chce gadać czy nie, no i nie chcę się narzucać. A tak to bez problemu można pisać. Ci którzy przypadną sobie do gustu będą dalej kontynuować rozmowy. Jeśli samotnych byłoby sporo to zawsze ktoś z kimś na pewno by nawiązał nić porozumienia. Nie wiem czy to dobry pomysł.

A więc zakładam ten wątek w celu ułatwienia kontaktów samotnym ludziom. Każdy kto wpiszę się na tą listę wyraża swoją chęć na rozmowę z innymi użytkownikami, rozmowę bardziej bezpośrednią aniżeli obok siebie na forum, jednak bez żadnych zobowiązań. Po prostu będzie to lista lekko zawężona, bo nie każdy tutaj jest samotny i nie wszyscy mają ochotę rozmawiać. Można się lekko zareklamować.

Prawdopodobnie nic z tego nie wyjdzie ale można spróbować.

A więc ja pierwszy (i prawdopodobnie ostatni):

Nie będę się reklamował, jaki jestem widać po moich postach.

Tel: nie dam
gg: --
e-mail: --
pw: wal śmiało

przez nastazja2809 13 paź 2015, 01:15
Ja jestem Anka, mam 26 lat, jak ktoś chce pogadać to jestem otwarta :):)
Take me out to the black.
Tell them I ain't comin' back.
Burn the land and boil the sea.
You can't take the sky from me.

przez Celice 13 paź 2015, 01:21
To już jeden temat do tego nie wystarczy?
Celice

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abrakadabra xx 13 paź 2015, 01:34
Wątek ten został założony na próbę, no i ma trochę inny charakter niż wątek "Samotność", tam każdy napisze swoje, że jest samotny i dalej zostaje z tą samotnością, jest też temat "kto porozmawia przez pw/gg...) jednak, ten miał być z myslą o samotnych, no i pomimo tamtego tematu jakoś samotnych nie ubywa co widać po wpisach. A nóż ten się sprawdzi, przynajmniej w wirtualu.

przez Celice 13 paź 2015, 01:37
abrakadabra xx, no w tym drugim temacie na pewno samotnych osób nie ma ;), bo w tym pierwszym to jest wzajemne kółko narzekaczy.
Celice

przez abrakadabra xx 13 paź 2015, 01:42
Celice, zawodowych narzekaczy ;)

przez Celice 13 paź 2015, 01:44
abrakadabra xx, i potem narzekają że są samotni, a jak ktoś mi proponuje spotkanie to się nie umówią, bo przecież jak to tak przez internet?! Normalni ludzie poznają normalnych ludzi w normalnym świecie !!
Celice

przez abrakadabra xx 13 paź 2015, 01:52
Celice, zauważyłem też, że samotni są wybredni i mają duże wymagania, może to też jakoś wpływa na ich samotność. A jak ktoś jest zaburzony to może mieć problemy w realu z nawiązywaniem znajomości, lęki, brak zaufania itp.

przez filip133 13 paź 2015, 10:30
Może też warto tu dodawać, kto skąd jest, więc jakby było w miarę blisko, to ktoś chciałby się spotkać z kimś :)

Celice napisał(a):To już jeden temat do tego nie wystarczy?

Jak ktoś założył ten temat, to widocznie nie wystarczy. Zostań moderatorem, to będziesz decydować który temat wystarczy a który nie.
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez abrakadabra xx 13 paź 2015, 10:44
filip133, Pewnie, że można to dodawać.

przez filip133 13 paź 2015, 11:09
Ja mam podaną przy profilu lokalizację, no a czy inni podadzą, to już osobista sprawa chęci.. :)
"Co się ze mną dzieje? - Powiedz mi. Co za demon we mnie drzemie? - Powiedz mi. Nie wiem, nie wiem, nie wiem..."

przez dobras4 13 paź 2015, 13:30
Ja jestem Kacper, 19 lat, Warszawa. Jak ktoś ma ochotę to niech pisze ;)
Spadnijmy w dół
Objęci w pół
Otuleni liściem
poprośmy wiatr
o ciszę zimą...
II Mister Forum

przez nastazja2809 14 paź 2015, 00:44
abrakadabra xx napisał(a):Celice, zauważyłem też, że samotni są wybredni i mają duże wymagania, może to też jakoś wpływa na ich samotność. A jak ktoś jest zaburzony to może mieć problemy w realu z nawiązywaniem znajomości, lęki, brak zaufania itp.

A ja nie mam problemu z rozmawianiem z ludźmi, ale mam wrażenie, że to oni nie chcą gadać ze mną :P Poza tym nie umiem utrzymać znajomości... Zwykle kończy się na "cześć", "cześć"

przez filip133 14 paź 2015, 10:20
Też miewam problemy z utrzymywaniem znajomości... I nie też nie mam jakichś dużych wymagań

Sortuj wg