Moi rodzice mnie nie kochają

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez k@rolin@ 13 wrz 2015, 16:00
Moi rodzice mnie nie kochają. Codziennie na mnie krzyczą, często także biją. Wyzywają mnie od d***ek sz**t i debili. Mój tato mówi że już nie jestem jego córką i że jestem dziwolągiem. Kiedy próbuję coś powiedzieć mówi: Zamknij m**de nie mam ochoty cie słuchać. Ja już nie mam córki wypier****j. Mama ciągle staje po jego stronie i uważa że robi słusznie. Nie mam rodzeństwa więc nie mam wsparcia od nikogo. Miałam już kilka myśli samobójczych ale nie podjęłam się tego. Co mam zrobić? Brać pod uwagę samobójstwo? Psychologa?

przez cheiloskopia 13 wrz 2015, 16:12
Zdecydowanie psychologa !!
Też mam taką spatoloną rodzinkę, więc poniekąd Cię rozumiem.

przez NN4V 13 wrz 2015, 16:14
k@rolin@ napisał(a):...Co mam zrobić? ...
Wiać.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 13 wrz 2015, 16:17
k@rolin@ napisał(a):Nie mam rodzeństwa więc nie mam wsparcia od nikogo. Miałam już kilka myśli samobójczych ale nie podjęłam się tego. Co mam zrobić? Brać pod uwagę samobójstwo? Psychologa?

myslisz że rodzeństwo by ci pomoglo?rodzeństwo by było oczkiem w głowie i by sie pierdło i już by leciało do starych.jak cie nie lubili od narodzin nie oczekuj cudów filmowych.życie.

przez Mae 13 wrz 2015, 16:17
NN4V napisał(a):
k@rolin@ napisał(a):...Co mam zrobić? ...
Wiać.

Potwierdzam słowem i czynem. Po ucieczce za parę dni się otrząśniesz.

nieboszczyk napisał(a):myslisz że rodzeństwo by ci pomoglo?rodzeństwo by było oczkiem w głowie i by sie pierdło i już by leciało do starych.jak cie nie lubili od narodzin nie oczekuj cudów filmowych.życie.

Przeważnie rodzeństwo jest współuzależnione i cierpi na syndrom sztokholmski.
Trolololololo
Mae

przez k@rolin@ 13 wrz 2015, 16:33
Co do ucieczki, nawet nie miałabym gdzie się podziać. Od razu by mnie znaleźli znając ich wpływy i znajomości

przez Mae 13 wrz 2015, 16:34
A jesteś pełnoletnia? Mnie grozili bagietami (policją, znaczy się), a kiedy poinformowałam ich o stalkingu, którego się dopuszczają, dali sobie spokój. :mrgreen:
Trolololololo
Mae

przez NN4V 13 wrz 2015, 16:34
k@rolin@ napisał(a):Co do ucieczki, nawet nie miałabym gdzie się podziać. Od razu by mnie znaleźli znając ich wpływy i znajomości

Nie ma takiej możliwości.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez k@rolin@ 13 wrz 2015, 17:07
Nie jestem pełnoletnia. A odnośnie uciekania to gdybym uciekła np. Do najbliższej rodziny znając ich od razu by poinformowali rodziców

przez TruchłoBoga 13 wrz 2015, 17:13
Przesadzasz, nieboszczyk..
TruchłoBoga

przez k@rolin@ 13 wrz 2015, 17:17
Najdziwniejsze jest to, że ja się dobrze uczę, chodzę dodatkowo do 2 szkół (muzyczna i językowa), jestem w najlepszym gimnazjum w mieście, nie rozumiem dlatego, czego oni mnie tak nienawidzą. Z reguły jestem spokojna i nie wiem co mogłam im zrobić

przez TruchłoBoga 13 wrz 2015, 17:20
Może mają takie widzimisię, rodzice bywają posrani.

Nie wiem, czy psycholog pomoże na toksyczne środowisko.. Zawsze możesz spróbować. Najgorsze jest to, że jeśli jesteś w gimnazjum, to bardzo dużo czasu minie, zanim staniesz się pełnoletnia.
Nie znam się na kwestiach prawnych, ale takie traktowanie jest chore. Może ktoś wie, czy da się coś z tym zrobić, ja tą osobą nie jestem.
TruchłoBoga

przez NaaN 13 wrz 2015, 17:46
TruchłoBoga napisał(a):Może mają takie widzimisię, rodzice bywają posrani.

Nie wiem, czy psycholog pomoże na toksyczne środowisko.. Zawsze możesz spróbować. Najgorsze jest to, że jeśli jesteś w gimnazjum, to bardzo dużo czasu minie, zanim staniesz się pełnoletnia.
Nie znam się na kwestiach prawnych, ale takie traktowanie jest chore. Może ktoś wie, czy da się coś z tym zrobić, ja tą osobą nie jestem.

Zaden psycholog/psychoterapeuta nie przyjmie osoby niepełnoletniej bez zgody rodziców. Sytuacja jest b.trudna gdy osoba doznająca przemocy rodzicielskiej jest niepełnoletnia.
Wątek do poczytania:
hej-t56395.html
Najlepszy jest kontakt z dorosłą osobą z rodziny, która jest przeciwna takim metodom wychowawczym. Jeśli nie ma kogoś takiego to psycholog, pedagog szkolny. Też niestety musi być rozsądny ale tacy się zdarzają. Można też iść do GOPS )Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej) każda gmina musi mieć program przeciwdziałania przemocy ale oczywiście w realu to różnie działa i raczej bez osoby dorosłej nie polecałabym.
Dużo wiadomości jest tu:
http://www.niebieskalinia.pl/

przez TruchłoBoga 13 wrz 2015, 17:53
Dzięki, o to mi chodziło.

No to powodzenia, k@rolin@.
TruchłoBoga

Sortuj wg