Brak sensu by żyć

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Brak sensu by żyć

przez obłąkany 03 wrz 2015, 14:28
Nie wiem co mam robić dalej ze swoim życiem. Nie mam pomysłu co mam dalej robić. Siedzę całymi dniami przed komputerem i lampie się w monitor, albo siedzę na czatach i oczekuje że poznam ładną dziewczyne która się we mnie zakocha. Jestem beznadziejny.

Brak sensu by żyć

przez khaleesi 03 wrz 2015, 18:22
Tutaj 90 % forum ma takie rozterki.Nie jestes odosobniony.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Brak sensu by żyć

przez ekspert_abcZdrowie 03 wrz 2015, 18:40
Ile masz lat? Co robisz na co dzień oprócz siedzenia przed komputerem? Uczysz się, studiujesz, pracujesz? Mieszkasz sam czy z rodziną? Masz kogoś bliskiego, na kim mógłbyś polegać? Masz jakieś pasje i zainteresowania, które chciałbyś rozwijać?
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brak sensu by żyć

przez arminn 03 wrz 2015, 19:50
Witaj w klubie ludzi odczuwających braku sensu. Ja też mam myśli co robić dalej ze swoim życiem, żeby wszystko miało ręce i nogi :bezradny: W głowie świta mi tylko jedna odpowiedź:zdrowie (zarówno psychiczne jak i fizyczne).
Jeśli ono Ci zawadza i sprawia, że uciekasz w komputer to warto zacząć się zastanawiać, co jeszcze można zrobić, żeby poczuć się lepiej. Może warto porobić sobie podstawowe wyniki dla sprawdzenia? Ja jestem na etapie, gdzie zaczynam podejrzewać somatyczną przyczynę moich dolegliwości.
Pozdrawiam.
Samotność jest wtedy, kiedy nie ma mnie we mnie..

Brak sensu by żyć

przez novyon 03 wrz 2015, 20:03
Ja też nie wiem - przeleć mój temat w dziale depresji. I Ci powiem, że im dłużej tak nad tym myślę to dla zdrowia psychicznego i generalnie większej satysfakcji z życia - przestać się zastanawiać nad sensem i brać życie takim jakie jest. Bo Ci co się zastanawiali nad jego sensem w większości kończyli samounicestwieniem. Można by kwestionować wszystko i wszystko sprowadzić do - po co cokolwiek zrobić jak i tak czeka piecyk albo dwa metry pod ziemią? I w sumie albo od razu strzelić sobie w skroń albo zastanowić i znaleźć odpowiedź na pytanie: co mnie uszczęśliwia? I to robić pomimo i bawić się w życiu, bo jak po tylu latach na to patrzę to chyba faktycznie najlepszym rozwiązaniem jest się bawić i przeżywać intensywnie każdy dzień i przede wszystkim ryzykować - w każdym aspekcie.

Brak sensu by żyć

przez Mag14 03 wrz 2015, 20:16
Novyon w każdym aspekcie nie, bo np można łatwo wpaść za kratki. Tam dopiero człowiek z depresją, nie wyrobi.
Z drugiej strony, uda się czy się nie uda. Z fartem.

Brak sensu by żyć

przez novyon 03 wrz 2015, 20:28
Właśnie - MOŻNA! Możesz paść, bo walnie Cię samochód albo spadnie Ci na głowę cegła. To tylko gdybanie. Rezultat działań zawsze widać po podjęciu akcji, a nikt tutaj nie mówił o szmuglowaniu dragów czy czegokolwiek co jest zabronione prawnie.

Brak sensu by żyć

przez zima 03 wrz 2015, 21:46
obłąkany, 1. w internecie na tych hujowych portalach nie znajdziesz normalnej dziewczyny.
2. zadbaj o siebie- zacznij uprawiac sport.
3. szukaj, a znajdziesz. zawsze tak jest
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Sortuj wg