jak wyjść na prostą? czy zasługuję na związek?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez newbz 24 sie 2015, 10:54
oczywiscie samo spotkanie z nia bylo zle,nie mowiac o stosunku,ale to moja prywatna sprawa,hmm tez uwazam,ze przeszlosc to przeszlosc i tego nie zmienimy,wazne jest co z tego sie nauczylem i wazne,zeby wiecej tego bledu nie popelnic,mysle,ze stworze kiedys dobry zwiazek,gdy kogos pokocham to nie ma mowy o zdradzie,przynajmniej z mojej strony,wtedy bylem jeszcze sam,ale i tak zaluje tego, no trudno stalo sie i juz,teraz trzeba wyjsc na prosta znowu

przez NN4V 24 sie 2015, 11:48
Nie odpowiedziałeś na pytanie.
Z jakiego powodu spotkanie było złe?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez newbz 24 sie 2015, 12:18
Bo byłem tam tylko po to by zaspokoić swoje potrzeby, a teraz wydaje mi się to prymitywne by robić to z przypadkowa osobą a szczególnie z prostytutka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NN4V 24 sie 2015, 12:45
Jeśli nie uznajesz własnych potrzeb za ważne, nie uznasz również potrzeb partnerki. Istnienie ludzkich potrzeb jest racjonalnym faktem. Nie podlega moralizatorkim wywodom i ocenom w kategoriach prymitywności lub jej braku. Ze wszystkiego co napisałeś wynika, że nie wizyta u kurtyzany jest Twoim problemem, ale zależność od (prymitywnych) zewnętrznych narzuceń. W mojej ocenie nie tyle nie zasługujesz na związek, co jesteś do niego niezdolny. Ta niezdolność najprawdopodobniej skrzywdzi osobę, która będzie mieć nieszczęście zadać się z Toba. Natomiast wizyta u prostytuki jest kompletnie bez znaczenia.

przez newbz 24 sie 2015, 12:59
Właśnie ta wizyta mnie najbardziej drażni i że zrobiłem to 1 raz z prostytutka, wiem,że potrzeby ludzkie są ważne i należy o nich rozmawiać w związku, bo przez niezaspokojenie człowiek szuka różnych wyjść jak właśnie wizyty u prostytutek itd..

przez NN4V 24 sie 2015, 13:09
newbz napisał(a):Właśnie ta wizyta mnie najbardziej drażni i że zrobiłem to 1 raz z prostytutka, wiem,że potrzeby ludzkie są ważne i należy o nich rozmawiać w związku, bo przez niezaspokojenie człowiek szuka różnych wyjść jak właśnie wizyty u prostytutek itd..

Prostytuka to lepsza opcja niż gwałt, czy wymuszanie wspołżycia na kobiecie do niego nie gotowej. Lepsza niż szantaż emocjonalny. Przy tym tak nieistotna, że nie warto się tym w ogóle zajmować. Niezależnie który to raz.

Sortuj wg