kryzys zawodowy, nawrót choroby

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez jazzowa 20 lip 2015, 19:08
Witam,
Dawno się tu nie udzielałam, ale obecnie mam poważne rozkminki i liczę na wczute w moją sytuacje i jakieś rady

pomijając historię choroby, 5 lat walki, wenlaflaksyna 150 mg

do rzeczy :
nie czuje się ostatnio dobrze, a czeka w najbliższym czasie na mnie dokonanie poważnego wyboru
dostałam się na studia do Londynu - jechać lub nie jechać

- jedź, bo szansa, bla bla bla, bo się wyrwiesz, bo coś tam

psycholog mówi - szpital, terapia 3 razy w tyg ( w Londynie nie ma szans żeby mnie było na to stać )

moje odczucia :
boje sie jechać, boje się być tam sama, boje sie ze bedzie jeszcze gorzej
straciłam miłośc do muzyki ( na takie studia jade ) i nie wiem co z tym zrobic
z drugiej strony jeśli tu zostane, znowu pogrążę się w hedonizmie i cholera wie co się wydarzy tutaj

cały czas nie mam potwierdzenia apropo stypendium, więc nie jest to opcja pewna, męczy mnie czekanie
stanęlam w miejscu
wegetuje

przez Arhol 20 lip 2015, 19:16
powiem tak - zależnie co masz do stracenia w wyniku wyjazdu,jeśli spore hajsy,zaciągnięte z długów,tudzież własnego piniondza - Nie ryzykowałbym wyjazdu z chvjowym samopoczuciem,fakt,można próbować,ryzyko może być współmierne do zysków,ale jeśli można je zminimalizować - do tego bym dążył.
Jeśli wiążę się z to z ryzykiem pogorszenia samopoczucia i żadnym innym - i czujesz się minimalnie na siłach - próbowałbym wyjechać.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg