Głębokie załamanie przez brak pracy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez polaraksa 17 lip 2015, 17:01
mira.bellka, bo masz stany depresyjne. Jak to potrwa dłużej to ciężko się z czegoś takiego wygrzebać bez specjalisty czy wsparcia rodziny. Nie obwiniaj się za wszystko.

przez agusiaww 17 lip 2015, 21:14
mira.bellka, to postaw sprawe jasno dla faceta i wyjezdzajcie spoza tego grajdołu.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez NN4V 17 lip 2015, 22:14
A właściwie jakie masz kwalifikacje zawodowe?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zima 17 lip 2015, 22:37
NN4V, lajka za Twe wypowiedzi.

Facet dziwnie się zachowuje, to prawda.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Introwertyczka 17 lip 2015, 22:51
mira.belka, skoro masz narzeczonego i znajomych, to znaczy, że jeszcze nie jest z Tobą tak źle. Pociesz się, że jeszcze nie jesteś na samym dnie, tak jak np. ja. A leki też cudów nie zdziałają, trochę najwyżej wyciszą, osobowości o 180 stopni nie zmienią.
Introwertyczka

przez mira.bellka 17 lip 2015, 23:18
NN4V napisał(a):A właściwie jakie masz kwalifikacje zawodowe?

Nie mam doświadczenia, jeśli o to chodzi, bo nikt mnie nie chce zatrudnić, przez co pogarsza się moje samopoczucie.
Nie wiem, co masz na myśli, pisząc "kwalifikacje zawodowe"... Jednak powiem tak - jestem po studiach związanych z księgowością.
Jak większość ludzi podstawa - czyli prawo jazdy B (auta nie mam i nie jeżdżę), MS Word i Excel dość dobrze (miałam z tego zaawansowane kursy), umiem angielski do poziomu B2, niemiecki na poziomie A1, podchodzący pod A2 (staram się douczać sama).

Nic nadzwyczajnego, nie mam jakichś wyjątkowych umiejętności... Nic, co by mnie wyróżniało.

przez mira.bellka 17 lip 2015, 23:21
Introwertyczka napisał(a):mira.belka, skoro masz narzeczonego i znajomych, to znaczy, że jeszcze nie jest z Tobą tak źle. Pociesz się, że jeszcze nie jesteś na samym dnie, tak jak np. ja. A leki też cudów nie zdziałają, trochę najwyżej wyciszą, osobowości o 180 stopni nie zmienią.

To, że mam partnera i hmm znajomych (raptem 3-4 koleżanki i ze 3-4 kolegów) nie znaczy, że jestem szczęśliwa i wszystko ze mną dobrze...
Od miesiąca nie wychodzę, a dziś nacięłam się na tym, że KOMPLETNIE nie wiem, co bym chciała robić w życiu i to mnie zdołowało.
Czekam na cud, ale WIEM, że on nie nastąpi...bez mojego zaangażowania.
Tyle, że "wiem, że nic nie wiem" :hide:

przez mira.bellka 24 lip 2015, 15:06
Strasznie dużo dzieje się w moim organizmie. Nie mogąc sobie z niczym poradzić, mam bardzo mocne objawy somatyczne - straszne bóle głowy, mięśni, do tego bardzo dużo płaczę i nie daję rady psychicznie.
Czuję, że mam baaardzo ciemną aurę, dodatkowo cała zła energia przechodzi na moje życie - nie potrafię się na niczym skupić, nic upiec, nic zrobić. Wszystko jest takie...ciemne.

przez Iskiera^^ 03 wrz 2015, 12:23
skoro ukończyłaś ekonomię, to pewnie jesteś dobra z matmy. nie mogłabyś dawać jakichś korepetycji? ja wiem, że to nie rozwiąże sytuacji, ale zawsze to jakaś dodatkowa kasa.

opieka nad dzieckiem? osobą starszą? osobą niepełnosprawną? (ja w zeszłym roku dorabiałam jako asystentka ucznia szkoły średniej - chłopak jest na wózku, ma MPD, nie mówi, porozumiewa się alternatywną metodą. )

ja wiem, że większość tych pomysłów to dorabianie na czarno, ale lepsze to, niż nic.

przez obłąkany 03 wrz 2015, 14:13
Ja również mam dość życia, pracy w zawodzie nie mogę znaleźć bo przecież trzeba mieć wykształcenie wyższe i minimum 60 lat doświadczenia.

przez mira.bellka 03 sie 2016, 18:35
Wróciłam po roku... Nic się nie zmieniło, nadal nie mam pracy, ale jestem mężatką.
Wszystkie rozmowy o pracę przegrywam, urzędy są obstawione przez rodziny.
Nie mam już sił, nawet nie mamy gdzie mieszkać z mężem :(

przez xsydney 04 sie 2016, 14:27
W jakim miescie mieszkasz albo w jakiej odleglosci do wiekszego miasta (i jakiego)?

przez mira.bellka 04 sie 2016, 16:42
xsydney napisał(a):W jakim miescie mieszkasz albo w jakiej odleglosci do wiekszego miasta (i jakiego)?

25-30km od większego miasta

przez xsydney 05 sie 2016, 00:22
jakiego?

Sortuj wg