Mam wrażenie, że nie potrafię już kochać.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Pstryk 07 maja 2007, 22:54
laven napisał(a):Staram się szukać i odnajdować emocje, ale już nie pamiętam jak one wyglądają. Nie pamiętam jak to jest coś czuć. Mieć przyjemność z jakiś rzeczy.

Otóż to, albo nie pamiętamy, albo ich nie znamy, albo je nie potrafimy nazwać...

laven napisał(a):Najstraszniejsze jest to, że nie wiadomo jak z tą pustką walczyć. Można stawać na głowie, góry przenosić, a i tak w duszy słychać będzie jedynie okropną ciszę.

Uczucia robią z nami co chcą, rządzą nami. albo jest ich za dużo albo za mało

cinnamon_inspiration napisał(a):Kocham za bardzo, uzalezniam sie od drugiej osoby, albo nie kocham wcale.

Tak czy siak, czujemy sie zagubieni, bezradni, samotni, a przecież tak bardzo pragniemy towarzystwa drugiej osoby, ciepła i wyrozumiałości, ale nie potrafimy do tego dążyć, jesteśmy zbyt, słabi, zbyt nieufni lub zbyt otwarci....

laven napisał(a):Spróbujmy uwierzyć, że damy radę. Jeszcze kogoś pokochamy.

I ja w to wierzę. A na razie mamy siebie :D
Pstryk

przez WERCIA 08 maja 2007, 11:25
mam faceta od 3 lat,dla niego sie rozwiodlam,od pewnego czasu patrze na niego i czuje ze jest mi obcy,daleki.jestem pusta w srodku,wszystko sie wypalilo.jedna wielka porazka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sortuj wg