Moja depresja i historia jej wyleczenia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez nolite 06 cze 2015, 22:47
agusiaww napisał(a):
kazimierz61 napisał(a):
izaa napisał(a):Demonów nie ma.
Jeżeli jest Bóg i jak mówi Pismo Święte ma swoich aniołów, a szatan był jednym z nich, tylko się zbuntował i pociągnął za sobą rzeszę takich zbuntowanych aniołów, i Bóg wypędził go do piekła, to znaczy że są i demony i nie człowiekowi jest osądzać czy są czy ich nie ma, poprostu jest mu danee przyjąć tą prawdę, chyba że taki człowiek nie wierzy w nic.
izaa napisał(a):Jeżeli Bóg istnieje, to my:
- wierząc w Niego, zyskujemy wieczność,
- nie wierząc w Niego, tracimy wszystko.
Moim zdaniem to są mądre słowa.
izaa napisał(a):Jeżeli Boga nie ma, to my:
- wierząc w 'niego', nic nie tracimy,
- nie wierząc w 'niego', też nic nie tracimy.
Trzeba się określić, albo wierzę, albo nie, bo jeśli wierzę to w takim stwierdzeniem obrażam Boga.

jest roznica pomiedzy wiara w Boga, pomiedzy wiara w to co mowia ksieża, a pomiedzy tym jak sie interpretuje Biblię....Do tego wszystkiego trzeba podchodzic zdroworozsadkowo. Wierze w Boga, ale nie słucham ślepo tego co ktoś mówi...

Ale ja też nie słucham ślepo. Księża nie są godni zaufania- kościół rzymski nie trzyma się Biblii.

przez nolite 06 cze 2015, 22:50
agusiaww napisał(a):jest roznica pomiedzy wiara w Boga, pomiedzy wiara w to co mowia ksieża, a pomiedzy tym jak sie interpretuje Biblię....Do tego wszystkiego trzeba podchodzic zdroworozsadkowo. Wierze w Boga, ale nie słucham ślepo tego co ktoś mówi..

Wierzysz w Boga, a mnie, która opowiadam tu treści zgodne z przekazem biblinym, wysyłasz do psychiatry :D Zdecyduj się, "racjonalizm" albo wiara

racjonalizm wiąże sie z wiarą, jak ksiadz Ci powie idz włóż reke w ogien włozysz? Nie, i to własnie racjonalizm. Tak samo Jehowi tez maja swoja wiare a islamisci taka co kaze im zabijac jak Tobie dobrze i czujesz sie wyleczona dzieki Biblii albo wiary, to rozumiem ze sama mieszkasz, utrzymujesz sie pracujesz i masz rodzine. Bo zdrowi ludzie tak maja :)

To, co masz potrzebne do wiary, znajdziesz w Biblii.

PS

Zdrowi ludzie nie bywają kawalerami lub wdowcami i mają przynajmniej dwoje dzieci przed 35. rokiem życia ;) Jak dla mnie jesteś aż ZA BARDZO zdroworozsądkowa ;)

przez *Monika* 06 cze 2015, 23:29
Tak przeglądam i czytam te Wasze posty i stwierdzam znów, że co niektóre Osoby nie potrafią prowadzić merytorycznie dobrej rozmowy.
Teraz bez wskazywania palcem.
Następnym razem za obrażanie kogokolwiek Osoby te dostaną ostrzeżenie.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kazimierz61 07 cze 2015, 08:19
nolite, To znaczy, że kawaler czy wdowiec jest chory bo tak mu się ułożyło w życiu, tutaj przesadziłeś.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

przez agusiaww 07 cze 2015, 13:16
nolite, też bywają(tyle ze zazwyczaj cos z nimi nie tak;), ale nie odpowiedziałas na pytanie 8) :mrgreen: Psychologia twierdzi jasno: ludzie powinni zyc w stadzie, czyli rodzina. Dojrzały człowiek, który kieruje swoim życiem i jest zdrowy lub leczy się -ale ze skutkiem poztywnym to ma a) pracę b) rodzinę(kochanka/kochankę) c) własne mieszkanie d) przyjaciół jak cos szwankuje w którejs z tych kwestii to znaczy ze coś się dzieje- Owszem wdowiec, owszem kawaler/ale mają jakies przynajmniej trzy punkty z punktów a/b/c/d. Niestety ale jak ktos siedzi sam jak palec, czyta Biblie, nie pracuje i rozkminia kazde zdanie to mu głowka dobrze nie pracuje :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg