Rozmowa.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Rozmowa.

przez toomuch11 08 kwi 2015, 23:23
Zaczęłam się zastanawiać nad tym czy przypadkiem nie mam depresji. Po prostu widzę to ,że nie mam chęci do niczego. Wcześniejsze moje zainteresowania przestały mi sprawiać przyjemność. Czuję się samotna i nawet nie mam z kim porozmawiać, bo mam wrażenie ,że nikt mnie nie rozumie. Często zdarza się ,że leżałabym cały dzień w łóżku nic nie robiąc i nawet aby nikogo nie było koło mnie. Po prostu nie czuję się chyba dobrze w otoczeniu tych ludzi z którymi przebywam. Na nic nie mam siły. Nawet moja własna osoba jest dla mnie straszna.... ehhh ...

Rozmowa.

przez typowy_michal 08 kwi 2015, 23:45
Czy w przeszłości odczuwałaś identyczne bądź podobne stany emocjonalne ? Jak często występują ? Jak długo trwają ? Czy amplituda mocy doznań jest wysoka (głębokie doły, nadzwyczajna radość) ? Czy to wszystko miało bądź ma związek z wydarzeniami z życia ?

Dlaczego Ci smutno ? Dlaczego wydaje Ci się, że jesteś straszna ?

pzdr !

Rozmowa.

przez wiejskifilozof 09 kwi 2015, 08:47
Czasem to jest zwykłe wypalenie, nie zawsze oznacza depresji.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Rozmowa.

przez toomuch11 10 kwi 2015, 01:14
detektywmonk napisał(a):Czasem to jest zwykłe wypalenie, nie zawsze oznacza depresji.

Możliwe. Sama już nie wiem.

-- 10 kwi 2015, 01:18 --

typowy_michal napisał(a):Czy w przeszłości odczuwałaś identyczne bądź podobne stany emocjonalne ? Jak często występują ? Jak długo trwają ? Czy amplituda mocy doznań jest wysoka (głębokie doły, nadzwyczajna radość) ? Czy to wszystko miało bądź ma związek z wydarzeniami z życia ?

Dlaczego Ci smutno ? Dlaczego wydaje Ci się, że jesteś straszna ?

pzdr !

Wydaje mi się ,że w zeszłym roku miałam podobnie, ale wiedziałam co to powodowało. Raz bywa u mnie taki dzień ,gdzie chce mi się płakać,ale następnego jest już dobrze. Wydaje mi się ,że brakuje mi osoby (bardziej przyjaciela) z która mogłabym porozmawiać. Może to by mi w jakimś stopniu pomogło. Odczuwam takie wrażenie, że nikomu na mnie nie zależy.

Sortuj wg