Czy to już koniec?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy to już koniec?

przez zagubiona29 06 kwi 2015, 20:04
Witam wszystkich
Postanowiłam napisać na forum,bo już sama nie wiem co ze sobą zrobić. Przerażają mnie moje myśli,marzę o śmierci. Dzisiaj nie myślę o niczym innym. Jestem pogubiona tak strasznie,że sama nie jestem w stanie się odnaleźć...za dużo negatywnych czynników się pozbieralo,odnoszę wrażnie,że jest gorzej z każdym dniem. Plątanina od euforii po smutek...to trwa od zawsze. Pragnę normalności lub śmierci

Czy to już koniec?

przez Łapa 06 kwi 2015, 22:16
Dlaczego jest w Twoim zyciu nienormalnie? Chodzisz na terapie? Do psychologa?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Czy to już koniec?

przez ekspert_abcZdrowie 10 kwi 2015, 22:23
Witaj zagubiona29!

Jeżeli chciałabyś z kimś porozmawiać, możesz pisać tutaj na forum. Postaram się odpisać. Poza tym pamiętaj, że nie jesteś sama. Wsparcia możesz szukać w CIK-u (Centrum Interwencji Kryzysowej) albo dzwoniąc pod telefony zaufania, np.: http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-o ... 16123.html. Pozdrawiam!
Psycholog

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy to już koniec?

przez Rycerz czadu 11 kwi 2015, 19:11
Łapa napisał(a):Dlaczego jest w Twoim zyciu nienormalnie? Chodzisz na terapie? Do psychologa?

Kochany jesteś, uwielbiam Twoje pełne stoickiego spokoju komentarze :great:

Czy to już koniec?

przez Łapa 11 kwi 2015, 22:23
Rycerz czadu, z racji tego, że pewnie autor tematu już się nie pojawi, zrobię mały off topic: z czyim multikontem mam tym razem do czynienia? ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Sortuj wg