leki,depresja, dentysta

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

leki,depresja, dentysta

przez xxdarc 22 mar 2015, 23:28
Cześć, jestem nowa- i mam pytanie
biorę aktualnie ketrel 100 i depralin 5 na rano
na wieczór to samo
czy mogę dostać znieczulenie do leczenia kanałowego?
bo mam tak straszne lęki przez samym pójsciem że mnie na wymioty bierze
dlatego że wsadziła mi truciznę co mnie przeraźliwie bolało kilka godzin humor się zwalił na maxa dawała znieczulenie ale tyle co kot napłakał a ja bym chciała takie dobre znieczulenie
teraz siedze na zomirenie bo znów dostałam "szału" wewnętrznego',... sorri że pisze tak nieskładnie ale tak mnie otumaniło że w sumie czuje się jak robot ale to fajne wolę to niż te cierpienie wewąntrz
ld

leki,depresja, dentysta

przez ekspert_abcZdrowie 23 mar 2015, 18:44
Witaj xxdarc!

Przed podaniem leku znieczulającego lekarz stomatolog powinien wiedzieć, czy regularnie bierzemy leki psychotropowe, uspokajające itp. Wchodzą one w interakcje z preparatami znieczulającymi i można na chwilę utracić przytomność.

Pozdrawiam!
Psycholog

leki,depresja, dentysta

przez xxdarc 23 mar 2015, 20:22
ok ona wie ale nadal podaje mi za słabe znieczulenie bo mnie boli :/ cóż także nie wiem o co jej chodzi, wolę zemdleć niż czuć ból
ld

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

leki,depresja, dentysta

przez Pinker 27 mar 2015, 15:18
Czasami trzeba pocierpieć, bądź zachowywac sie jak neurotyk i uciekać przed cierpieniem. Choć akurat dla mnie wizyty u dentysty są bardzo przyjemne. Światło trochę razi, ale fotel i samo grzebanie tymi urządzeniami jest dla mnie ekscytujące.

Sortuj wg