Niespełnione potrzeby seksualne.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez jestemprzegrany 22 mar 2015, 01:48
Powitać

Mój problem jest niczym w porównaniu do innych na tej stronie, jednak jest on długofalowy i ciągle narasta. Wcześniej miał nawet pozytywne skutki, ciągła praca, zajmowanie myśli, pomoc innym. Teraz problem jest nie do zniesienia, żadne zamienniki nie pomagają, pomogą. Mam dwadzieściakilka lat od około 5 lat mogę znaleźć partnerki. Jestem heteroseksualny. Wszystkie kobiety, które spotykam i mnie interesują mieszkają zbyt daleko by widywać się codziennie.
Wiem, że szukanie partnerki powinno być dla mnie priorytetem numer 1.
Jednak nie mogę sobie pozwolić aby przestać pracować(W pracy nie spotkam wolnych kobiet i jest ich niewiele). Moja sytuacja jest patowa.
Uważam, że wyczerpałem wszelkie możliwośći szukania poprzez internet w mojej okolicy. Jeśli jednak macie jakieś propozycje dotyczace dotyczące internetu to poproszę.
Aktualnie zmiana miejsca zamieszkania nie jest możliwa. Miejsce zamieszkania według mnie to główny problem, małomiasteczkowy klimat wszystko utrudnia. Co do mojej osoby wystarczy napisać, jestem ok to trafne określenie.
Dziś po południu jestem umówiony z moją jedyną szansą na którą trafiłem przypadkiem.

Pozdrawiam życzę zdrowia i szczęśliwego życia.

przez refren 22 mar 2015, 04:17
jestemprzegrany napisał(a):Wiem, że szukanie partnerki powinno być dla mnie priorytetem numer 1.

A dlaczego?

jestemprzegrany napisał(a):Jednak nie mogę sobie pozwolić aby przestać pracować(W pracy nie spotkam wolnych kobiet i jest ich niewiele). Moja sytuacja jest patowa.

Patowa to by była jakbyś miał 60 lat, żadnej chętnej kandydatki z wystarczająco dobrego rodu (i w ogóle żadnej), a Twoje królestwo potrzebowałoby potomka. ;)

jestemprzegrany napisał(a):Dziś po południu jestem umówiony z moją jedyną szansą na którą trafiłem przypadkiem.

I jak było?

przez tristezza 22 mar 2015, 04:38
jestemprzegrany napisał(a):Wszystkie kobiety, które spotykam i mnie interesują mieszkają zbyt daleko by widywać się codziennie.

A nie możesz się spotykać rzadziej, ale przynajmniej z kimś, kto Cię interesuje?
tristezza

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 22 mar 2015, 10:28
jestemprzegrany, z tego co piszesz albo zmienisz miejsce zamieszkania na inne, albo pozostaniesz bez dziewczyny. Na Twoim miejscu szukałabym pracy w dużym miescie, nie do konca rozumiem czemu to niemozliwe.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez jestemprzegrany 23 mar 2015, 20:24
Sprawa sprawa ma charakter rozwojowy, przeprowadzka jedyna szansa.

przez ebonic 24 mar 2015, 18:29
Przeprowadzka to nie łatwa rzecz, ale też nie niemożliwa. A te wszystkie portale randkowe? Jest ich całkiem sporo przecież.

przez jestemprzegrany 24 mar 2015, 18:33
Wszystkie portale randkowe są dobre w miastach o liczbie mieszkańców wiekszej niż 200 000.

przez Nameless 24 mar 2015, 19:19
Sam jestem w dużo gorszej sytuacji i przeprowadzka ze wsi do miasta nie pomogła jakoś znacząco. Mieszkam teraz sam (centrum), warunki do "rwania" idealne. Niestety prawda jest taka, że jestem teraz dużo bardziej zdołowany siedząc w 4 ścianach.
Trust me, I'm an engineer.

przez jestemprzegrany 25 mar 2015, 18:21
Wyjdź z 4 ścian i spróbuj, ignoruj porażki, a osiągniesz sukces.

Sortuj wg