Chcę się wygadać, więc piszę :)

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mateusz_ 26 lut 2015, 10:55
mateusz_, Myslisz ze depresja w ktorej siedzisz nie wplywa na Twoje osiagniecia silowe, wyglad zewnetrzny ?

Myślę, że nie, bo osiągnięcia z tygodnia na tydzień mam coraz lepsze, a wygląd też jest ok (oczywiście poza twarzą, ale z tym się nie da nic zrobić). ;)

przez sailorka 26 lut 2015, 11:51
mateusz_, przestań rozpamiętywać przeszłość i zacznij żyć tu i teraz. Większość ludzi na tym forum straciła jakiś odcinek czasu. Ja straciłam 4 lata, a jednak udało mi się podnieść, skończyć szkołę średnią, studia, znaleźć dobrą pracę i jeszcze zakochać się, chociaż kompletnie nie umiem flirtować. Do tego jestem maratończykiem. Wszystko można, tylko trzeba mieć dobry plan na siebie (elastyczny).
Cześć, jestem czubkiem

przez Petek 26 lut 2015, 17:14
sailorka napisał(a):mateusz_, przestań rozpamiętywać przeszłość i zacznij żyć tu i teraz. Większość ludzi na tym forum straciła jakiś odcinek czasu. Ja straciłam 4 lata, a jednak udało mi się podnieść, skończyć szkołę średnią, studia, znaleźć dobrą pracę i jeszcze zakochać się, chociaż kompletnie nie umiem flirtować. Do tego jestem maratończykiem. Wszystko można, tylko trzeba mieć dobry plan na siebie (elastyczny).

A jak ktoś stracił 10 lat?

-- 26 lut 2015, 17:20 --

novymivo napisał(a):Petek, Jak mialem 26 lat to rzucila mnie dziewczyna po 6 latach bycia razem. 2 miesiace w totalnej rozsypce, silownie odpuscilem, schudlem 15 kg, nie jadlem, nawet w lozku nie spalem. Dalem rade i wrocilem, jedynie ona trzyma mnie jakos od tego calego syfu. Sprobuj napewno nie zaszkodzi, zawsze mozesz zrezygnowac. Poczatki beda naprawde trudne, to jest ciezki sport, nic przyjemnego. pzdr.

Tak ale czy na takie ćwiczenia mając 26 lat to nie za póżno? Bo mam takie myśli ,że już za póżno i , że nic z tego nie będzie :(
Tylko ja na razie chce z wagi sporo spaść wiec jeśli bym ćwiczył to aeroby najpierw bieżnia, rowrek orbitrek itp.
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez novymivo 28 lut 2015, 15:11
Petek, Jak widze ludzi po 50-60 na silowni , to nie sadze aby Twoj wiek byl jakims problemem. Fakt jest taki ze za mlodu duzo szybciej urosniech, schudniesz, inny metabolizm itp. Najlepszym treningiem na schudniecie jest trening silowy + +- 45 min aerobow 4-5 dni w tygodniu. Ja wazylem nawet i 110 kg a przy moim wzroscie to sporo ;), ale wtedy bralem na klate ponad 170 kg. Teraz waze ok 85 kg i chce sie wyrzezbic do 75 kg, ale nie wiem czy mi sie uda. W pasie mam rozmiar 42 .
UmIeSz LiCzYc LiCz Na SiEbiE
kratom i tona innych supli
wenla35 mg
X

przez askynals1 11 mar 2015, 19:31
Tu nie chodzi mi o moją grubość tylko o twarz a sciśle mówiać mam podkrążone oczy i nic niepomaga to nie wygląda dobrze a robiłem badania i wszystko ok .
Myślisz ,że mając 26 lat coś jeszcze mogę zdziałać?

Na cienie pod oczami polecam sztyfty, płatki (mozna kupic w drogeriach), ew domowe sposoby lub chirurg plastyczny w ostatecznosci (wstrzykuja ci twoj wlasny tluszcz w miejsce cieni pod oczyma), efekt utrzymuje sie jakies 5 lat :)

przez Petek 13 mar 2015, 23:34
askynals1 napisał(a):Tu nie chodzi mi o moją grubość tylko o twarz a sciśle mówiać mam podkrążone oczy i nic niepomaga to nie wygląda dobrze a robiłem badania i wszystko ok .

Na cienie pod oczami polecam sztyfty, płatki (mozna kupic w drogeriach), ew domowe sposoby lub chirurg plastyczny w ostatecznosci (wstrzykuja ci twoj wlasny tluszcz w miejsce cieni pod oczyma), efekt utrzymuje sie jakies 5 lat :)

Jakie sztyfty chodzi o korektor? Chyba zostaje tylko medycyna estetyczna bo korektory odpadają bo mam straszne zmarszczki.,
Pusta przestrzeń przypomni ci o błedach
Chciałeś ognia to z piekła ogień cie dosiega

przez askynals1 15 mar 2015, 11:22
Petek napisał(a):
askynals1 napisał(a):Tu nie chodzi mi o moją grubość tylko o twarz a sciśle mówiać mam podkrążone oczy i nic niepomaga to nie wygląda dobrze a robiłem badania i wszystko ok .

Jakie sztyfty chodzi o korektor? Chyba zostaje tylko medycyna estetyczna bo korektory odpadają bo mam straszne zmarszczki.,

Wiele jest takich sztyftów w drogeriach, logiczne, im więcej zapłacisz tym lepszej jakości kosmetyk. Nigdy nie stosowałam takich typu preparatów, ale przykłady to Hydra mag c stick, z Vichy są rozne, z Garniera, wystarczy poszukać :)

Sortuj wg