Czy ktos ma podobne objawy?????????

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kuba2259 18 lut 2015, 16:00
Witam od niedawna pojawil mi sie nowy objaw w mojej nerwicy lekowo -depresyjnej.Na poczatku wystepowal tylko rano podczas brania toalety porannej przewaznie co jakies 5-7 dni,teraz juz prawie codziennie. Czuje ze nachodza mnie rozne mysli,uczucia,sytuacje jak by z przeszlosci sa one intensywne nie idzie nad tym zapanowac,wzbudza to we mnie chec wymiotowania,trwa to przewaznie pare chwil nawet nie minute a po tym wszystkim nastepuje jak by niepamiec.Nie pamietam co to dokladnie bylo jakie to byly uczucia,sytuacje i juz sie czuje jakis lekowy i rozbity,zobojetniony ciezko do mnie wszystko dociera.Czy mial ktos cos podobnego???Dodam ze nie biore zadnych lekow bo nic na mnie nie dziala tzn jest jeszcze gorzej.

przez SelinaKyle 19 lut 2015, 12:25
Pogadaj o tym z psychologiem. Moim zdaniem podświadomość stara Ci się przypomnieć pewne zdarzenia i to powoduje chęć wymiotów (nerwy) a potem zapominasz bo nie chcesz sobie przypomnieć/bronisz się przed tym. 3maj się!

przez karola2904 25 lut 2015, 18:13
hej , mam podobnie nachodzą mnie różne wspomnienia szczególnie te złe i ściska mnie w żoładku oraz wali mi mocno serce też cieżko mi nad tym zapanować strasznie dziwne uczucie też myśle że trzeba pogadać z lekarzem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mati.ita 25 lut 2015, 18:20
Tez mam podobnie nie przejmuj sie musisz isc do lekarza, ja tez sie wybieram. Jestem tylko ciekawy dlaczego sie tak z nami dzieje.

przez kuba2259 15 mar 2015, 13:19
Rozmawialem z moim psychiatra o tym i widzialem ze sam nie wie o co chodzi.Natomiast psychoterapeuta po pierwszym spotkaniu powiedzial mi ze nie mam sie temu przeciwstawiac tylko pozwolic przeplywac spokojnie temu wszstkiemu i jesli sie uda spisac na kartce czego te mysli uczucia dotycza.

Sortuj wg