BLOKADA PRZED PŁACZEM

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

BLOKADA PRZED PŁACZEM

przez Uratugo 13 lut 2015, 13:21
Zastanawiam się czemu tak mam. Już nie pamiętam kiedy po raz ostatni się popłakałem. Szczerze ciężko mi z tym.

Z tym, że to nie tak, że w ogóle łez nie ronię. Bardzo szybko wzruszam się np. przy filmach. Generalnie jestem osobą bardzo wrażliwą. Nigdy nie jest to jednak typowy płacz, a raczej uronienie kilku łez. I nie mam też tak, że nie chce mi się płakać- wręcz przeciwnie- czasami, kiedy mam doła, albo coś sie stało, to mam ochotę dosłownie wybuchnąć i krzyczeć, ale tego nie robię, bo najczęściej dzieje się to w miejscach publicznych. Na powstrzymywanie się tracę wtedy naprawdę sporo energii, ale kiedy już mogę sobie na to pozwolić, to siedzę, mam mocny ścisk żołądka i ogólnie czuję, że zbiera mi się na ten płacz, ale nic z tego nie wynika. W czym leży problem? Ktoś w was ma podobnie?

BLOKADA PRZED PŁACZEM

przez Wehmut 13 lut 2015, 22:54
Pewnie dlatego, że nauczyłeś się to powstrzymywać i tera to siedzi w Tobie póki naprawdę nie wybuchniesz.
Wehmut

BLOKADA PRZED PŁACZEM

przez mrs.hanger 14 lut 2015, 01:47
Mam to samo. Na filmach się wzruszam, ale jak mam doła to nic. Myślę, że u mnie wynika to z takiego ogólnego zobojętnienia na wszystko co mnie otacza. Chyba podświadomie sama blokuje wszystkie emocje. A szkoda, chciałbym się porządnie wypłakać.
Wybacz, ale dzisiaj jestem nie do wyjścia. Dziś nie wyglądam, nieczynna jestem, chyba też trochę nie żyję. Może jutro.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg