Chętnie Ci pomogę :)

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez aguska412 11 lut 2015, 16:10
Jeżeli szukasz osoby (przyjaciela) z którym chciała byś porozmawiać lub zapytać o radę czekam na Twoją wiadomość :)
Pozdrawiam Aga :)
Agnieszka

przez Wehmut 11 lut 2015, 16:13
jak żyć Aga?
Wehmut

przez aguska412 11 lut 2015, 17:14
Wehmut,

Najlepiej tak aby Ci było dobrze. Nie możesz zapatrywać się na kogoś i żyć czyimś życiem. Musisz starać się walczyć o swoje. Masz jakiś konkretny problem czy to pytanie dla sprawdzenia co myślę i jak postrzegam życie ?? ;)
Agnieszka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nicholas1981 11 lut 2015, 17:33
aguska412, a w jakiej dziedzinie udzielasz porad?
Nicholas1981

przez Wehmut 11 lut 2015, 17:41
aguska412, czyli tak egoistycznie i hedonistycznie?
Wehmut

przez aguska412 11 lut 2015, 22:12
Nicholas1981 hmmm... ciężkie pytanie ;) Będę się starała pomóc każdemu kto do mnie napisze, lecz o życiu niestety nie wiem wszystkiego i podejrzewam że w niektórych sytuacjach mogę nie dać rady :) Wehmut moim osobistym zdaniem każda osoba jest inna i ma inne priorytety w życiu. Ja nie mogę Ci powiedzieć jak masz żyć bo o tym decyzję musisz podjąć sam ponieważ każdy z nas postrzega świat inaczej. Drugi człowiek kolega, przyjaciel, koleżanka czy psycholog nie odpowie Ci tak na prawde na to pytanie. Drugi człowiek może na podstawie Twojej historii którą przeżywasz doradzić Ci co możesz zrobić lub jak on/ona zachował by się w danej sytuacji :)
Agnieszka

Sortuj wg