Skocz do zawartości
Nerwica.com

Obnizony nastrój obojetność


meopp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem meżczyzną mam 24 lata, od paru lat pije sobie piwka na poprawie nastroju i rozluznienie,od 3 miesiecy jest jakoś inaczej obnizony nastroj,smutno mi jest i wszystko obojetne,jestem bardzo senny nie mam na nic sił, nie pije 20 dni ani jednego piwka i dolegliwości nie ustepuja.Po sylwestrze bardzo złe sie czułem jakby za duzo wypiłem i po 5 dniach poszedlem do szpitala na ostry odział przyjoł mnie neurolog mialem tam robione badania,cisnienie ok,ekg ok,badanie krwi ok, dostałem tabletke uspokającą i pół dolegliwości przeszło i powiedział mi ze jestem nerwicowcem(mialem takie objawy jak bardzo nasilony,lek,panika,zaburzenia widzenia,koncetracji,slabo mi bylo itp masa tego bylo ale do teraz juz nie mam tych objawów) i po tym nie piłem też wcale i mam takie objawy jak napisałem powyżej obnizony nastroj,smutno mi jest i wszystko obojetne,jestem bardzo senny nie mam na nic sił i do tego mam zaburzenia widzenia jakby jestem zmeczony bardzo i był spał tylko.A teraz podsumowanie wydaje mi się ze alkohol sprawiał mi ulge poprawiał nastrój, byłem usmiechniety,miałem na wszystko siłe i teraz nie spożywam i takie skutki mam tego,przeczytalem gdzies ze to jest ze mialem podwyzszone dopamine tzw hormon szczescia a teraz wlasnie nic tego nie podwyzsza.. czy ktos zna na to leki zebym sie dobrze czul,usmiechał i nie bylo mi nic obojetne, tez mam brak lipida czesto a jak wstaje z rana czy spie 8h czy 12h czy wiecej zawsze jestem nie wyspany.Prosze o pomoc i pozdrawiam ;) Dodam nie jestem alkoholikiem, bo nie mam ochoty żeby się napić bo wiem ze to pogorszy sprawe a jakbym sie napił to wszystkie objawy ulegaja i czuje sie zajebiscie ale z rana by była masakra.

 

-- 22 sty 2015, 15:53 --

 

Gdzie sie udać najlepiej? Czy lekarz rodzinny,psycholog albo uzalenien ktos nie wiem co robic. Bo rozumiem ze to przez alkohol wiec wypije i lepiej sie czuje i stany depresyjne lekowe mijaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meopp, jeżeli w szpitalu zasugerowano, że Twoje objawy mogą wynikać z nerwicy, to myślę, że powinieneś skonsultować się z lekarzem psychiatrą. Nie potrzeba skierowania od lekarza rodzinnego. Psychiatra będzie mógł postawić rzetelną diagnozę i zaproponuje odpowiednie leczenie (leki i/lub psychoterapię). Poprawianie sobie humoru i samopoczucia alkoholem nie jest dobrym pomysłem. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, a psycholog by coś pomogł albo rodzinny lekarz albo od razu iść do psychiatry bo tez może być ze powiem co mi dolega i powie mi ze mam depresje a tak na serio nie mam tylko sam sobie to nakrecam.A zna ktos sposoby na lepsze samopoczucie jakos podnieść poziom dopaminy,serotoniny w organizmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro w szpitalu neurolog powiedział Ci, że Twoje problemy wynikają z nerwicy to powinieneś zgłosić się do psychiatry. Nerwica to choroba, którą się leczy. Nie ma co zwlekać, samo nie przejdzie. Nie ma z tym żartów. Spróbuj skonsultować się z psychiatrą. W każdej chwili przecież możesz zrezygnować, jeśli uznasz, że to nie rozwiązanie dla Ciebie. Życzę powodzenia i polecam Dariusza Bartczaka, bardzo dobry i konkretny psychiatra. Przyjmuje niedaleko metra natolin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×