Dziwny efekt uboczny ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Dziwny efekt uboczny ?

przez 15latwdepresji 19 sty 2015, 17:27
Biore sertranorm od 10 dni, do tej pory nie mialem czegos takiego dzisiaj zaczalem widziec na jedno oko podwojnie, czy ktos z Was tak mial przy antydepresancie ?

Zastanawiam sie czy to efekt uboczny (ale dlaczego tylko w jednym oku) czy po prostu cos mi sie z oczami dzieje.
Offline
Posty
13
Dołączył(a)
10 sty 2015, 15:53

Dziwny efekt uboczny ?

Avatar użytkownika
przez ekspert_abcZdrowie 19 sty 2015, 19:08
15latwdepresji, w przypadku Sertranormu mogą wystąpić zaburzenia widzenia. Jest to jeden ze skutków ubocznych zażywania tego leku. Przy kolejnej wizycie u lekarza psychiatry koniecznie wspomnij o swoich dolegliwościach po przyjęciu leku. Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Psycholog
Posty
7564
Dołączył(a)
22 sie 2011, 15:11

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Przeskocz do