Wybuchy gniewu

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Wybuchy gniewu

przez NaaN 14 sty 2015, 01:28
cosiek napisał(a):Naan, mialas podobna sytuacje? myslalam zeby zadzwonic na niebieska linie, ale co bedzie jak powiedza ze to co robi maz to normalne? ze nie mam sie czego bac? ostatnie dni jakie spedzilismy razem z mezem, to nie wiem dlaczego, ale balam sie nawet ze jakas trutke mi podlozy do kanapki i balam sie z nim dziecko zostawic... moze to faktycznie ja wariuje? :(

Tak. jestem osobą, która doświadczała przemocy psychicznej i byłam molestowana moralnie również przez mojego męża.
Widzę, że Twój mąż działa szybko i skutecznie. parę dni i już masz mętlik w głowie. To są Twoje słowa sprzed tygodnia.

macie racje... musze myslec o sobie i corce, chyba jakos sobie poradzimy... jak mozna tak zmanipulowac najblizsza osobe? dobrze, ze sie obudzilam i zapalila mi sie lampka kontrolna. Oby kazda osoba dotknieta przemoca psychiczna nie bala sie powiedziec STOP! oby mi nie namiesz w glowie znowu... dziekuje Wam z calego serca!

Myślę, że to bardzo dobry pomysł, żebyś zadzwoniła na niebieską linię. tam są kompetentne osoby. Potrzebujesz jedynie spokoju, żeby pozbierać myśli. Jeśli opowiesz im o sobie najprawdopodobniej podsuną Ci pomysł gdzie możesz starać się uzyskać pomoc.
To co robi Twój mąż i to co Ty teraz czujesz to jest klasyka cykli przemocy.
Dbaj o siebie i o dziecko i szukaj pomocy i wsparcia.

Wybuchy gniewu

przez cosiek 20 lut 2015, 17:01
witam Wszystkich, zaczelam chodzic do psychologa. Dzieki Wam postanowilam cos z tym wszystkim zrobic. ale nie wiem jak to bedzie w sadzie... przeciez maz moze klamac i pewnie i tak wyjdzie wszystko na mnie. czy ktos z Was mial podobna sytuacje? pozdrawiam

Wybuchy gniewu

przez zima 20 lut 2015, 18:12
on juz Cie nie kocha, moze spotyka sie z inna, a jesli nie to wkrotce zacznie.
moze zaczal brac sterydy i nie potrafil tego kontrolowac.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wybuchy gniewu

przez NaaN 20 lut 2015, 19:54
zima a skąd takie informacje ?

cosiek napisał(a):witam Wszystkich, zaczelam chodzic do psychologa. Dzieki Wam postanowilam cos z tym wszystkim zrobic. ale nie wiem jak to bedzie w sadzie... przeciez maz moze klamac i pewnie i tak wyjdzie wszystko na mnie. czy ktos z Was mial podobna sytuacje? pozdrawiam

Dobrze, że zajęłaś się sobą :smile:
Nie wiem co ma być rozstrzygane w sądzie. Rozwodzicie sie, czy chcesz mu zrobić sprawę o znęcanie się ? Wydaje się, że warto skorzystać z pomocy prawnika.

Wybuchy gniewu

przez cosiek 20 lut 2015, 23:14
chce zalozyc sprawe o rozwod z jego winy. Ciezko jest,bo duzo zalatwiania, a corka tylko przy mnie chce byc (karmie piesia). Na prawnika mnie nie stac. zastanawiam sie czy nie lepiej bez orzekania o winie... dzieckiem na poczatku troche sie interesowal, a teraz juz raz na tydzien przyjedzie na 20 min. Boje sie ze bedzie klamal przed sadem i jak zawsze bedzie na mnie. A sprawy o znecanie nie zaloze, bo kto mi uwierzy? :-(

Wybuchy gniewu

przez NaaN 20 lut 2015, 23:23
cosiek napisał(a):chce zalozyc sprawe o rozwod z jego winy. Ciezko jest,bo duzo zalatwiania, a corka tylko przy mnie chce byc (karmie piesia). Na prawnika mnie nie stac. zastanawiam sie czy nie lepiej bez orzekania o winie... dzieckiem na poczatku troche sie interesowal, a teraz juz raz na tydzien przyjedzie na 20 min. Boje sie ze bedzie klamal przed sadem i jak zawsze bedzie na mnie. A sprawy o znecanie nie zaloze, bo kto mi uwierzy? :-(

Obawiam się, żę jak chcesz rozwodu z jego winy to się bez prawnika nie uda. Możesz poszukać bezpłatnej pomocy prawnej, są przy wydziałach prawa takie możliwość i niektóre NGO je prowadzą.
On zawsze może kłamać przed sądem i raczej spodziewałabym się, że będzie się chciał wybielić. Szczególnie gdy będzie sprawa z jego winy.
Pamiętaj o alimentach na dziecko i chyba - może mnie ktoś skoryguje - masz możliwość wystąpienia o alimenty dla siebie przez okres 5 lat.

Wybuchy gniewu

przez cosiek 20 lut 2015, 23:57
poczytalam troche w internecie, alimenty dla mnie to tylko jak sad orzeknie z wylacznej winy jego rozpad malzenstwa. Prawde mowiac, to chyba mi juz obojetne co sad orzeknie... byle jak najdalej od niego. Dziekuje NaaN za odpowiedzi.

Wybuchy gniewu

przez NaaN 21 lut 2015, 00:03
Trzymaj się i wszystkiego dobrego :)

Wybuchy gniewu

przez cosiek 21 lut 2015, 00:21
dziekuje i wzajemnie :-)

Sortuj wg