Mam 15 lat, depresję i jestem gejem.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez madseason 09 maja 2016, 22:40
Jeżeli ktokolwiek stawiał tezę, że ludzie z racji orientacji zachowują się patologicznie to najwyraźniej był osobą uprzedzoną. o tym jaki kto robi sobie syf z życia decydują różne czynniki i nie jest tak, że każdy gej uwielbia ryzykowne zachowania. jakbym obracała się w środowiskach imprezowych zapewne dużo bym poopowiadała Ci o praktykach oralnych, analnych i genitalnych par hetero w miejscowych toaletach. i co miałabym tym udowadniać? że wśród hetero jest duży procent rozwodów, seksu pozamałżeńskiego, przemocy i wynika to z tego, że SĄ hetero :lol:
auf der verzweifelten Suche nach meinem wahren Selbst...

przez Reynevan 10 maja 2016, 00:16
madseason napisał(a):jakbym obracała się w środowiskach imprezowych zapewne dużo bym poopowiadała Ci o praktykach oralnych, analnych i genitalnych par hetero w miejscowych toaletach.

Abstrahując od refrenowych farmazonów, skąd wiesz, jakie praktyki odbywają się w toaletach w imprezowym środowisku, skoro w takim się nie obracasz?
Reynevan

przez madseason 10 maja 2016, 00:24
Z racji pisania pracy naukowej -obejrzałam kilka odcinkow Warsaw shore;) a na serio to byłam studentką więc wiem co nie co o życiu seksualnym. Kto szuka ten znajdzie, homo czy hetero.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Reynevan 10 maja 2016, 00:31
madseason napisał(a):Z racji pisania pracy naukowej -obejrzałam kilka odcinkow Warsaw shore

W Wyższej Szkole Robienia Hałasu :twisted:
Reynevan

przez madseason 10 maja 2016, 01:14
I Prywatnej Szkole Organizacji Melanżu. Dokładnie tam.

Sortuj wg