czy dojdzie do czegoś złego?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez on23 05 gru 2014, 21:30
Cześć wszystkim mam pewien problem...

Mianowicie myśle o śmierci patrze sie na sufit mysle o powieszeniu ale naszczescie boje sie cos sobie zrobic bo boje się śmierci, od pewnego czasu chodze jakis taki smutny nie mam ochoty na nic, chodzę z kąta w kąt

Biore leki: faxolet 75mg rispolept 1mg i perazn 100mg
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

przez Artemizja 05 gru 2014, 21:33
on23, mówiłeś o swoim stanie lekarzowi?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez on23 05 gru 2014, 21:38
obecnie nie miałem opcji takiej dyż wizyte mam dopiero za dwa tygodnie, prywatnie nie przyjmuje a jak chcialem wczesniej w izbie zdrowia powiedzieli ze nie da rady więc zostałem w sumie z tym sam, gdyż nie mam z kim porozmawiać o swojej chorobie, a rodzicą nigdy się nie zwierzałem i raczej nie będę. Myślisz że mój lęk przed śmiercią może zniknąć i sobie coś zrobię?
Narazie kończy sie to bezsilności myślach i płaczu
Chciałem Ci powiedzieć tyle o tęsknocie o samotności o wspomnień potopie. O tym wszystkim czego mi brakuje i o pustce którą teraz czuje

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ala1983 05 gru 2014, 21:42
on23, Skad jestes konkretnie? Jesli okolice Gorzowa Wlkp, to wal do mnie smialo. Znam ten stan az za dobrze i chcialabym Ci pomoc.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez krotkoterminowa 07 gru 2014, 02:42
dlaczego boisz się śmierci? jesteś wierzący i te sprawy?
jeśli to nie o to chodzi, to zwyczajnie chcesz jeszcze spróbować. bo czego tu się bać w śmierci?

przez lukasz_92 07 gru 2014, 22:39
on23 - może to po prostu weekend? Napisałeś w piątek wieczorem, może przez pustkę. Podejrzewam że czymś się zajmujesz - jutro nowy tydzień.
5w4, INFJ, DDRR, DDD

przez ad24 07 gru 2014, 23:09
Mnie w takich chwilach pomaga myślenie o moich marzeniach, celach. O tym, że jest wiele rzeczy, których chciałbym w życiu doświadczyć...

przez ebonic 10 gru 2014, 17:44
krotkoterminowa napisał(a):dlaczego boisz się śmierci? jesteś wierzący i te sprawy?
jeśli to nie o to chodzi, to zwyczajnie chcesz jeszcze spróbować. bo czego tu się bać w śmierci?

Chyba każdy się boi śmierci, to normalne.

przez agusiaww 10 gru 2014, 19:46
A Ty przestan myslec o smierci, czlowieku jest tyle fajnych rzeczy w zyciu, ciesz sie ze nie masz raka niektorzy maja i raka i depresje to jest nieszczescie.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg