Po co mi to wszystko?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Po co mi to wszystko?

przez śmilak 01 gru 2014, 12:43
W minionym tygodniu, dzień po dniu miałem 2 wizyty: u Pana dr, po kolejną receptę i u Pani psycholog, aby kontynuować nasze rozmowy. Jednakże w międzyczasie dowiedziałem się, że po raz drugi zostanę ojcem, podzieliłem się zatem tą informacją i z Panem dr i z Panią psycholog.
:blabla: -tak odebrałem ich reakcje. Powodzenia, widzimy się za 2 miesiące, widzę że dobrze się Pan czuje ... i obie wizyty minęły w oka mgnieniu ... Jako że mój czas reakcji na wydarzenia w przychodni leczenia uzależnień jest nieco długi, zastanawiam się teraz: czy narodziny dziecka mają taką moc że wyjdę w końcu z depresji (walczę z nią już od kwietnia 2013)?
Mam teraz wrażenie że i Pan dr i Pani psycholog dali sobie ze mną spokój (żeby nie używać wulgarniejszej formy językowej).
Czy może to normalne zachowanie i tylko moja reakcja, jak zwykle, odbiega od normy?
A może pora na zmianę lekarza i psychoterapeuty?
Jak sądzicie, drodzy forumowicze?
Temperament: spokojny flegmatyk

Po co mi to wszystko?

przez Saraid 01 gru 2014, 14:44
śmilak, Widocznie uznali ,że narodziny dziecka to tak optymistyczne wydarzenie iż na pewno Ci pomoże wyjść z depresji.Chociaż wg.mnie to totalna bzdura bo akurat może być odwrotnie.Poczekaj z tą zmianą na to zawsze masz czas jednakże nie dawaj się spławiać bo przecież nie o to tutaj chodzi.Na terapii powiedz otwarcie jak to odebrałeś (jak nam tutaj) i wtedy okaże się jak naprawdę z tym jest.
Saraid

Po co mi to wszystko?

przez nieboszczyk 01 gru 2014, 14:50
skąd ja to znam?
panie ordynatorze dlaczego penis staje?
-żeby mógł się zagłębić w pochwę kobiety.
do czego jest ten biały lepki ciągliwy płyn który mi czasami wypływa z penisa?
-żeby zapłodnić jajo kobiety.
do czego służą te dwa jaja które wiszą mi pod penisem?
-żeby wytwarzały ten płyn który zapładnia jajo kobiety.
panie doktorze to poco mi to wszystko skoro mieszkam w szpitalu psychiatrycznym?
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Po co mi to wszystko?

przez Siddhi 01 gru 2014, 20:41
@śmilak
Moja interpretacja jest następująca: nasza cała planeta, życie i egzystencja to gigantyczny dom wariatów, tu nie ma zmiłuj, psycholog i psychiatra jadą na tym samym wariackim wózku co cała reszta. Nie wiem co sobie pomyśleli, a mogli sobie pomyśleć zupełnie wszystko - bo to do dom wariatów - tu każdy interpretuje fakty tak jak lubi i chce. Polecam do poczytania "Paragraf 22", może depresja przejdzie, bo zabawne i z polotem (nigdy nie wiadomo...)
Siddhi

Po co mi to wszystko?

przez wiejskifilozof 01 gru 2014, 21:15
nieboszczyk napisał(a):skąd ja to znam?
panie ordynatorze dlaczego penis staje?
-żeby mógł się zagłębić w pochwę kobiety.
do czego jest ten biały lepki ciągliwy płyn który mi czasami wypływa z penisa?
-żeby zapłodnić jajo kobiety.
do czego służą te dwa jaja które wiszą mi pod penisem?
-żeby wytwarzały ten płyn który zapładnia jajo kobiety.
panie doktorze to poco mi to wszystko skoro mieszkam w szpitalu psychiatrycznym?

Dobre i fajne,od razu lepszy humorek na noc :mrgreen:

Po co mi to wszystko?

przez Piknik 04 gru 2014, 17:43
Nie ma to jak zaangażowany lekaż szczerze troszczący się o pacjentów :)
Ja na Twoim miejscu zastanowiłbym się jednak nad zmianą Pana i Pani.

Sortuj wg