Zadłużenia,pomocy!! :( :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez huśtawka 24 lis 2014, 19:58
Mam wielki problem na wartość 5000 zł...
Będę bardzo,bardzo wdzięczna jeśli ktoś z was,kto przeżył i przetrwał to samo,poradzi mi w jaki sposób mogłabym swój problem rozwiązać...
W okresie hipomanii zaciągnęłam chwilówki...koło 5000zł...Teraz przychodzi czas spłat,dostaję mnóstwo maili,smsów i telefonów ,a ja nie mam skąd tego wszystkiego spłacić.Szukałam możliwości by wziąć kredyt konsolidacyjny ale cóż- jestem w bazie BIK ,zdolności kredytowej także nie posiadam...Jest dramat,nie wiem co mam robić...
Czy ktoś był w podobnej sytuacji????? :bezradny:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez Absinthe 24 lis 2014, 20:17
Hmn,moze napisz do nich,spóbuj sie jakoś dogadać,weź papierek od lekarza?
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez silvo 24 lis 2014, 20:21
nie masz możliwości pożyczyć te 5000 zł od dobrych znajomych?
z nimi to serio nie ma szans wygrać, coś wiem na ten temat, jedyna najlepsza opcja to spłacić całość jak najszybciej ...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez huśtawka 24 lis 2014, 21:00
Wiem że nie mam szans,dlatego jestem przerażona...
Pożyczyć 5000 od znajomych? Boże,gdzie takich znajomych rozdają? :bezradny:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez Absinthe 24 lis 2014, 21:09
Wiesz że nie masz szans?to znaczy,napisałaś juz do nich i odmówili? ;>
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez huśtawka 24 lis 2014, 21:50
Absinthe napisał(a):Wiesz że nie masz szans?to znaczy,napisałaś juz do nich i odmówili? ;>

Nie mam takich znajomych którzy by mi w tej kwestii pomogli.
A firmy pozabankowe żeby mi odpuścili bo mam chad?? W życiu nie uwierzę.Kogo intetesuje to? Chory na chad nie jest niepoczytalny tylko odpowiada za swoje czyny :(
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez hipochondryczka777 24 lis 2014, 21:57
Jezeli nie splacasz odsetki moga byc kolosalne-popadniesz w jeszcze wieksze bagno...
Moze wyjsciem jest wziecie pozyczki na lepszych /dogodniejszych dla ciebie warunkach aby splacic te przekleta chwilowke-bo i tk niestety innego wyjscia nie masz...splacic musisz...

przez huśtawka 24 lis 2014, 22:44
Spłacić wszystko to jest moim marzeniem,tylko obecnie nie mam skąd.
Dziś cały dzień szukałam możliwości ale brak mi zdolności no i marna historia kredytowa w BIKu :(
Dlatego założyłam ten wątek bo może znajdzie się ktoś kto zmagał się z podobnymi problemami...
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez silvo 24 lis 2014, 22:50
zmagał się tzn. nie ja ale ktoś w rodzinie i nie ma na to rady tylko spłacić a jak to spłacisz to niestety ich to kompletnie nie interesuje
odsetki to katastrofa, im dłużej nie będziesz spłacać to będzie gorzej ... nie chcę Cię straszyć ale nieciekawi to ludzie są ...

przez hipochondryczka777 24 lis 2014, 22:52
silvo napisał(a):zmagał się tzn. nie ja ale ktoś w rodzinie i nie ma na to rady tylko spłacić a jak to spłacisz to niestety ich to kompletnie nie interesuje
odsetki to katastrofa, im dłużej nie będziesz spłacać to będzie gorzej ... nie chcę Cię straszyć ale nieciekawi to ludzie są ...

Madre slowa
Ja takze nie widze innej opcji jak tylko to splacic...

przez huśtawka 25 lis 2014, 08:38
Słuchajcie,być może myślicie że założyłam ten wątek po to by mi ktoś poradził jak NIE spłacić.Przeciwnie.Potrzebuję rady kto mógł by mi te pożyczki skonsolidować bo to jedyne wyjście,niestety nie wytrzasnę 5000 z niczego :( To że muszę spłacić to ja przecież wiem-w cuda nie wierzę...ech...
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

przez silvo 27 lis 2014, 01:37
nie wiem na jakim etapie jesteś spłacania tej pożyczki ale postaraj może się spłacić przynajmniej taką część aby odsetki nie rosły

przez Follow_ 27 lis 2014, 22:38
Może coś sprzedaj?
Komputer? Meble? TV? Telefon?
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez Sunnygirl91 29 lis 2014, 17:29
Sprzedanie paru gadzetow moze pomoc, w koncu pare materialnych rzeczy tez pewnie za te pieniadze kupilas;)
Co do konsolidacji,sproboj w swoim banku w ktorym masz konto,na ktore dostajesz wynagrodzenie-wiem,ze czasto pomagaja w chwilach niemozliwych .
Druga sprawa-czy ktoras z chwilowek trafila juz do windykacji -jesli tak, mozna sie dogadac,ze nie beda Ci naliczac odsetek i rozloza to na raty. Mialam kolezanke ktora mialam duzo wiekszy dlug-co prawda na uczelni,ale dalo rade . A i mialam znajoma ktora sama w windykacji pracowala i wiem, ze czesto jesli widza jaka jest sytuacja-pomagaja jak sie da.
Dalej, pracujesz obecnie?Skoro dostalas az tyle chwilowek,musisz miec jakies zrodlo utrzymania. Postaraj sie splacac te chwilowki wlasnie "ratalnie",zadzwon,zapytaj. Zadko sa szanse ale wiem,ze sie da.
I. Nie znajomi-ale rodzina.Wiem z doswiadczenia ze w kwesti dlugow pomoga na ile moga predzej niz znajomi.

Splacaj je w kolejnosci od najmniejszej.
Proboj.

Sortuj wg