Wyczerpanie/łzawienie oczu/ brak koncentracji.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez burza011 22 lis 2014, 15:24
Witam ostatnio poprzez nauke na studiach a co się z tym łączy od jakiegoś czasu mój sen trwa 3 godzinny w ciągu doby. Czuje się kiepsko nie mogę się skupić zbytnio na nauce bardzo ciężko zapamiętuje treści..dodatkowo pojawiło się u mnie łzawienie oczu czuję jak oczy zachodza mi łzami i nic z tym nie mogę zrobić ...ostatnio przy rozmowie z kolega mało sie nie popłakałem juz tak mi oczy lzawiły + te dochodzące znużenie i wyczerpanie psychiczne i fizyczne .... ( wszystko pojawiło sie od tego krótkiego snu) ... Jaki lek bez recepty mógłbym zakupić zeby pomógł cos na lepsza koncentację/sen /uspokojenie ...?Deprim ..persen ?? Macie jakieś inne pomysły ?Z góry dziękuję za odpowiedzi.

przez Ermeline 22 lis 2014, 22:03
Oderwać się na kilka dni od nauki. Dobrze się odżywiać, zażywać dużo ruchu na świeżym powietrzu, codziennie zmęczyć się fizycznie, unikać komputera i gier. A przed snem szklanka ciepłego mleka lub napar z melisy. Na oczy krople ze świetlika lub okłady z czarnej herbaty. Wiem, że to wszystko może być trudniejsze do zażycia niż Persen, ale napewno skuteczniejsze. Powodzenia

Sortuj wg