nie wytrzymam

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

nie wytrzymam

przez Arasha 26 lis 2014, 22:36
liwka, dlatego właśnie mówimy, że problem jest poważny !
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

nie wytrzymam

przez liwka 26 lis 2014, 23:09
niby wiem, a nie wiem co robić

nie wytrzymam

przez maciek-zsm 27 lis 2014, 23:52
Przede wszystkim staraj się mimo wszystko zachować spokój. Nie myśl o wszystkim na raz ale o najbliższej rzeczy którą masz zrobić. Spróbuj zlokalizować z czym masz problemy i na spokojnie je rozwiązuj. Jeśli grupa Ci nie odpowiada to należy ją zmienić, na 200% są inne i również za darmo i to na teraz. Twoje uzależnienie od leków wynika z czegoś więc odstawianie leków musi się odbywać jednocześnie z przebudową Twojego życia ale rób to małymi kroczkami, po kolei i co najważniejsze - ze spokojem, nie bierz dodatkowego stresu na głowę robiąc za dużo rzeczy na raz. Nie martw się, po burzy zawsze wychodzi słońce:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg