Teksty które usłyszysz od ludzi będąc w depresji

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Steviear 04 gru 2014, 21:49
''Czemu nie chcesz iść?'' '' Czemu nie idziesz z nami?'' ''Coś się stało?''
''Będzie dobrze.'' <zajebiście źle będzie>
''Nie przejmuj się tak'' <chciałabym mieć możliwość aby korzystać z opcji Turn on/off>
''Wszystko w porządku?'' <a ja już ryczę xD>
Mój faworyt :P ''Będzie fajnie!'' :D <jasne. Zwłaszcza jak mam taki humor...>

przez kocia_mama 09 gru 2014, 21:42
Ja słyszałam wiele tekstów, które zostały wymienione wcześniej. Oczywiście króluje "musisz się ogarnąć". Dzisiaj mama mnie doprowadziła do furii, czego oczywiście w ogóle nie okazałam... Jak zwykle :/ Zadzwoniła do mnie i zaczęła mówić o swoich problemach zdrowotnych. Ja ostatnio też mam sporo przejść, ale do tej pory raczej nie mówiłam jej o tym, żeby jej dodatkowo nie obciążać. Dzisiaj postanowiłam też się trochę wyżalić, chyba dlatego, że kiepsko się czuję. Powiedziałam jej o podejrzeniu problemów hormonalnych, o tym, że osatnio wykryli u mnie kilka torbieli, że miałam biopsję, że ciągle chodzę po lekarzach z różnych powodów i niewiele z tego wynika, a ona stwierdziła, że......MUSZĘ SIĘ UŚMIECHAĆ...... Patrzeć pozytywnie itd. I znów zaczęła mówić o swoich problemach...... Kubeł zimnej wody :/ Chyba nigdy się nie nauczę... Co mi przyszło do głowy żeby liczyć na jej wsparcie emocjonalne???

przez Zazulka 11 gru 2014, 17:19
Ostatnio? Od matki własnej: "Jesteś popier_do_lona" :(

kocia mamo - widzę, że mamy podobnie. jakbym siebie (i moją) słyszała
Escitalopram 10mg
Sulpiryd 50mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Angerboda 14 gru 2014, 00:23
"Te psychotropy cie niszcza od srodka, tylko sie trujesz"
"Ludzie maja konkretne problemy, tobie wystarczy ogarniecie swoich spraw"
"Przeciez sie usmiechasz, co to za depresja. Ludzie z depresja nie wychodza z lozka, nie jedza i sie nie myja"
"Odnosił wrażenie jakby cały był jednym wielkim chaosem. Bał się, że straci panowanie nad sobą. Starał się myśleć o czymkolwiek, o czymś zupełnie obojętnym, byle nie o tym co go gnębiło, ale zupełnie mu się to nie udawało."

przez Fizli 14 gru 2014, 00:35
Angerboda napisał(a):
"Przeciez sie usmiechasz, co to za depresja. Ludzie z depresja nie wychodza z lozka, nie jedza i sie nie myja"

hehehe skąd ja ten tekst znam :lol:
Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.
Albert Einstein
Każdą kolejną żyletkę nawlekam na szyje

>>http://www.youtube.com/watch?v=xNJUWFOTDDM<<

przez tristezza 14 gru 2014, 01:04
Angerboda napisał(a):"Przeciez sie usmiechasz, co to za depresja. Ludzie z depresja nie wychodza z lozka, nie jedza i sie nie myja"

:D :D made my day
tristezza

przez Angerboda 14 gru 2014, 01:12
Tak sie wlasnie dzieje wg mojej ciotki, ja "nie jestem chora, tylko sobie wmawiam i daje sie faszerowac trucizna" ;)
"Odnosił wrażenie jakby cały był jednym wielkim chaosem. Bał się, że straci panowanie nad sobą. Starał się myśleć o czymkolwiek, o czymś zupełnie obojętnym, byle nie o tym co go gnębiło, ale zupełnie mu się to nie udawało."

przez Arhol 14 gru 2014, 01:20
"nie jestem chora, tylko sobie wmawiam i daje sie faszerowac trucizna" ;)

"E PO CO CI TO WSZYSTKO?"
"wymyślasz na siłe,nie chce ci się po prostu"
"Syn takiej a takiej znajomej wpadł w szał (psychoza jak mniemam?) i skończył w pasach i na lekach uspokajających,także tobie gówno jest" :mrgreen:
INNYMI SŁOWY,wedle moich krewnych,psychoza=dopiero problemy z psychiką,reszta to wymysł,blef,wiecie...tymi swoimi depresjami,dołami,wahaniami nastroju,derealkami i innymi to po prostu się wam nie chcę i w chooja robicie ludzi :lol: :lol:

Normalsy <3
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Angerboda 14 gru 2014, 01:51
Moja mama ma dziesiecioro rodzenstwa, 3 wujkow ma schizofrenie, niestety byli slabo leczeni. Spodziewalabym sie po takiej rodzinie racjonalnego podejscia do sprawy. Niestety, "ten lekarz tylko cie truje". Coz, rodziny sie nie wybiera, przyjmuje to na klate i robie swoje, bo wiem, co moze mi pomoc :)

przez mel24 21 gru 2014, 03:53
"weź się w garść"
"wyjdź do ludzi"
"to nienormalne"

i to od ludzi, którzy niby kochają.

przez Pawelt 21 gru 2014, 07:30
Jak miałem jakieś 17 - 18 lat :
"Marek, no idź z nim pogadaj... On chyba jakieś narkotyki bierze czy coś :lol: "
A ja po prostu miałem mega doła wtedy.
X_x

przez KarolinaJ81 21 gru 2014, 10:24
"a Ty myślisz, że ja to mam tak łatwo?!"

przez Pawelt 22 gru 2014, 10:16
Od kochanej żonki dzisiaj rano : Jesteś jakiś jebnięty przestań mnie zamęczać tym twoim złym samopoczuciem. Fajnie co nie? Tym bardziej, że od dłuższego czasu nie informuję jej o swoim stanie bo nie widzę sensu gadać z nią w tej kwestii. Mam nadzieję że zdechnę dzisiaj i już nikogo nie będę sobà męczył.
Ostatnio edytowano 03 sty 2015, 20:08 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Usunięto dubel
X_x

przez LadyMarmolade 29 gru 2014, 00:41
już przestań pie**olić od rzeczy, nie narzekaj, weź sobie znajdź chłopaka..
Lgnę do ludzi, ale im nie otwieram.

mam 19 lat i całe życie za sobą.

Sortuj wg