Czy prochy faktycznie pomagają?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez hobbyturysta 02 paź 2014, 21:40
polecam znany i lubiany CITALEK :great: 8) :great: 8) :great:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez Cocoby 27 paź 2014, 16:28
Jeśli chodzi o mnie, myślę, że bez lekarstw już dawno by mnie tutaj nie było. Nie daję rady bez lekarstw, a kilka razy wydawało się, że mogę przestać je brać. Niestety dopadała mnie ciężkość istnienia i czarna d... Wszystko jest to kwestia dobrania odpowiednich leków, każdy organizm inaczej reaguje. Niestety z czasem lekarstwa, które pomagały, przestają pomagać. Zatem lecimy po kolei po wszystkich: pomoże, nie pomoże. I co dalej? Elektrowstrząsy? Może któregoś dnia nie będzie wyjścia.

przez jeBanany20 27 paź 2014, 16:47
Pomagają ale nie leczą przynajmniej nie leczą Chad i Schizofrenii z tego co wiem :D Ale też szkodzą :D
Choroba Afektywna Dwubiegunowa

''Ogarnij dupę , zaciśnij pięści i daj radę . Nie ważne , że nie ma dla kogo - ważne , żeby opadły im kopary.''
mało kolorów?:D

(Stary Chada i wczorajszy Chadman :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Piknik 30 paź 2014, 17:32
Arhol napisał(a):tak,działają,jednak zależy które,na kogo i oczywiście reakcji organizmu i pierdyliarda innych czynników,ilu ludzi,tyle odpowiedzi.

Dokładnie, ale zanim lekarz dobierze ci odpowiednie leki, to też czasu może trochę minąć. No i same leki muszą zacząć działać, a to też może trochę potrwać...

przez agusiaww 30 paź 2014, 20:41
Depakiniarz, tak a ja ogladam programy o ufoludkach i tez mowia ze sa a ich nikt nie widział. Prosze Cie...zanim zaczniesz wypisywac tego typu teksty ze ktos po antydepresantach wystrzelil ludzi, to ogarnij nos poza swoja kuwete ;) Akurat antydepresanty nic nie maja do rzeczy tylko jakie kto ma zaburzenie lub chorobe, natomiast jak sie myle to prosze o link do badan a nie bajdurzenia z tv.

Mnie akurat antydepresanty pomogly i jakos zyje wsrod ludzi i jest dobrze. Jak komus nie pomaga to widocznie, nie ten lek, lub inne czynniki.

-- 30 paź 2014, 19:42 --

jeBanany20, ale pozwalaja na dobre funkcjowanie a to juz sporo.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez everlong 30 paź 2014, 20:44
Ja i z lekami nie daję rady, one mnie po prostu trzymają trochę dalej od przepaści. Leki to tylko przytrzymywanie kota żeby się nie wyrwał z wanny. Obdrapanie i wyczyszczenie sierści i łatanie ran to już inna para gwoździ.
CHAD. Niebawem w klinice!

All hail:
Zolafren
Absenor

przez 2004borys 30 paź 2014, 22:43
Leki pomagają, tylko trzeba je odpowiednio dobrać. Każdy organizm reaguje inaczej na dany lek.
sulpiryd 200 mg
fluoksetyna 40 mg
wenlafaksyna 112,5 mg
olanzapina 7,5 mg
klorazepan 20 mg

Sortuj wg