depresja przez dziewczyne :(

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez pawel20samolot20 22 wrz 2014, 04:17
Wita. Sprawa wygląda tak. moja dziewczyna jest załamana, znudzona zżyciem. Mamy 25 lat i jesteśmy razem 1,5 roku. Mimo to ze mnie kocha nie chce się spotykać bo mówi mi ze ma problemy. nie wiem czemu odstawiła mnie na bok. Powinna szukać wsparcia u mnie:( Cięzko mi z tym życ. Nie mogę nic jeść ani spać:( Proszę o pomoc

-- 22 wrz 2014, 05:18 --

Postaram się opisać co dzieje się w jej zyciu i czemu taka jest.
Jej mama nie mieszka z nią. jest w Niemczech i ma tam partnera. Paula mieszka z tata i 5 letnim synkiem. Ojciec dziecka nie interesuje się nim.
Ja jej pomagałem do tej pory i było wszystko ok. Mój teściu nadużywa alkoholu i to ja bardzo dołuje.
Jestem ciekaw czemu się ode mnie odwróciła :( nie chce się ze mna spotykać a mnie to bardzo boli i sobie z tym nie poradze

przez Follow_ 22 wrz 2014, 07:07
a czemu nie zamieszkacie razem?
Poddaję się nie mam siły na walkę...
Zazdroszczę ludziom szczęścia.

przez beast6 22 wrz 2014, 07:47
może Twoja dziewczyna ma wrażenie, że obarcza Cię swoimi problemami i nie chce być dla Ciebie ciężarem?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pawel20samolot20 22 wrz 2014, 14:51
Chciałą zaebym z nią zamieszkał ale ja jej mówiłem ze na to jest jeszcze za wcześnie. Pewnie gdybym to zrobił nie byłaby teraz w takim stanie :(

-- 22 wrz 2014, 14:56 --

przestaliśmy już teraz nawet pisać.Nie wiem co zrobić, bardzo się o nią martwię. Jak o niej myśle to mi się płakać chce i bardzo za nią tesknie

przez metka00 22 wrz 2014, 14:57
tak juz bywa ze czlowiek odwraca sie od najblizszych najlepsze co mozesz zrobic dla niej to nie robic jej pretensji , czasem ja jakos pozytywnie zaskoczyć "kwiaty" itp i najwazniejsze trzymac sie blisko , moze teraz Cie odtracac ale powinienes byc blisko.
Spełniłem marzenia poświęciłem wszystko
Spuściłem rottweilera zrobiłem widowisko
Otworzyłem futerał z karabinem trafiam czysto
dała siła idea jestem synem z blizną

przez pawel20samolot20 22 wrz 2014, 15:01
Nie wiem czy nie musze zacząć myslec o sobie bo sam się wykoncze. Nie jem nic jz 3 dni

-- 22 wrz 2014, 15:09 --

Zrobiłem jeszcze jeden błąd. To ja powiedziałem jej żeby nie pisała bo mnie krzywdzi i cały czas myśle o niej. A ona pewnie tego potrzebowała :(

przez lucy1979 22 wrz 2014, 15:32
Sam nie chciales z nią zamieszkac, potem sam jej powiedziales, ze ma nie pisać. To o co pretensja, sam jesteś sobie winny. Masz na pewno 25 lat? Bo po postach sadzac to dałabym Ci tak ze 14.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez pawel20samolot20 22 wrz 2014, 15:54
jeżeli widziałem jak ze mną pisze to ,mie bardzo bolało i postanowiłem ze jeżeli ma tak pisać to lepiej w ogóle :( to nie jest takie proste jeżeli jeszcze tydzień temu było wszystko ok a teraz odwróciła się o 180 stopni.

przez Follow_ 22 wrz 2014, 17:53
A dziwisz jej się?
halo...
weź przeczytaj co napisałeś i wyciągnij wnioski
nie jesteś facetem do pary - zostawiasz kobietę w potrzebie, odwracasz się od niej a ona ma siedzieć i czekać z otwartymi ramionami?

przez pawel20samolot20 22 wrz 2014, 18:18
ale ona mnie prosiła na początku zebym sie nie wttracał wiec myslalem ze nie pisząc będzie dobrze. Chce ja zabrać do psychologa ale mówi mi ze mam swoje wydatki. Mnie teraz nie interesują inne wydatki tylko chce żeby dziewczyna była szczesliwa :(

przez tahela 22 wrz 2014, 20:05
a ty w ogóle wiesz czego chcesz od zycia czy chciłabys zwiazek bez odpowiedzialnosci za druga osobe poseksic sie pare razy w tygodniu, mieszkac osobno, spotkac sie wyskoczyc na week na jakąś wycieczke i to wystarczy, jesli to wszystko czego oczekujesz od życia w sensie emocjonalnym to jestes bardzo niedojrzały i pusty i boisz sie odpowiedzialnosci za druga osobe, moze dorosnij
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez jetodik 22 wrz 2014, 21:11
tahela, czy mieszkanie ze sobą dostarcza jakichś dodatkowych super ekstra emocji? śmiem wątpić. i co niby ma do tego pustość, niedojrzałość, raczej nic.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Follow_ 22 wrz 2014, 22:05
Nie chodzi o super ekstra emocje...
po zamieszkaniu ze sobą wręcz ich nie ma, ludzie są odarci z tego co pokazuje się na randkach czy krótkich spotkaniach. Są tacy jak na co dzień - są sobą.
I chodzi oto, że ktoś myśli o sobie na tyle poważnie by wziąć za siebie nawzajem odpowiedzialność. Okazywać miłość w trudnych chwilach i zaopiekować sobą nawzajem.

Może jednak zainwestuj w psychologa dla siebie, by wypracować jakąś dojrzałość na przyszłość. I nie zwalaj winy na nią. To Ty nie radzisz sobie z uczuciami i Twoim zadaniem jest z nimi walczyć bo nikt tego za Ciebie nie zrobi.

przez jetodik 22 wrz 2014, 23:01
ja myślę, że tu chodzi o coś innego - tahela najwyraźniej ma potrzebę, żeby facet z nią mieszkał a facetów, którzy mają inne podejście, po którym widać, że nie chcieliby spełniać tej jej potrzeby wymyśla od pustych i gówniarzów, bo wywołują w niej frustrację.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg