chyba pęknę

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

chyba pęknę

przez nikaMaBzika 21 wrz 2014, 18:22
w jednym poście pisałam, że mam blokadę o mówieniu o swoich problemach, raczej to okazuje jak już zaczyna to eskalować i nie potrafię temu przeciwdziałać. Teraz czuję, że jest ten proces nasilenie i nie umiem go zatrzymać. Nie wytrzymałam... moi rodzice dwa dni temu wyjechali, a ja wsuwką otworzyłam drzwi do ich pokoju (zamykają ze względu na moje eksperymenty z lekami i z różnych innych powodów, ale to już inna kwestia) i znalazłam upragnione przeze mnie xanax. Poczułam niewyobrażalną radość i podekscytowanie. Przez ostatnie tygodnie starałam się jakoś stanąć na nowi, nawet planowałam pewne rzeczy, ale ostatnio czułam, że eskaluje we mnie pustka, myśli samobójcze, przy jednoczesnej blokadzie i napięciu. Xanax łyknęłam 20 tabletek i jedynie przespałam cały wczorajszy dzień. Dzisiaj wrócili rodzice, a ja się czuję jeszcze fatalniej niż przed. Czuję, że potrzebuję szybko pomocy, jakaś masakra... a jednocześnie boję się przykrych słów, niezrozumienia nawet na forum. Nie wiem kompletnie co robić, nie wyobrażam sobie kolejnej nocy, totalne zejście
Wpadłam w tak głęboką depresję wywołaną faktem własnej śmiertelności, że zdecydowałam się popełnić samobójstwo

chyba pęknę

przez Niete 23 wrz 2014, 13:43
nikaMaBzika, nie lepiej udać sie do specjalisty niż robić impulsywnie jakieś głupoty?
Niete

chyba pęknę

przez nikaMaBzika 23 wrz 2014, 21:12
jestem w kontakcie z lekarzem, ale jestem tak totalnie zakorkowana, że lekarz nawet nie wie, że truję się lekami i mam takie jazdy jak jestem sama, że szok :bezradny:
Wpadłam w tak głęboką depresję wywołaną faktem własnej śmiertelności, że zdecydowałam się popełnić samobójstwo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

chyba pęknę

przez nieboszczyk 23 wrz 2014, 21:18
wyklucz ze swojej diety warzywa strączkowe,gotowaną kapuste i cebule.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

chyba pęknę

przez nikaMaBzika 23 wrz 2014, 21:33
nieboszczyku a cóż ty w tych zaświatach możesz wiedzieć o diecie?

Sortuj wg