Skocz do zawartości
Nerwica.com

chyba pęknę


nikaMaBzika

Rekomendowane odpowiedzi

w jednym poście pisałam, że mam blokadę o mówieniu o swoich problemach, raczej to okazuje jak już zaczyna to eskalować i nie potrafię temu przeciwdziałać. Teraz czuję, że jest ten proces nasilenie i nie umiem go zatrzymać. Nie wytrzymałam... moi rodzice dwa dni temu wyjechali, a ja wsuwką otworzyłam drzwi do ich pokoju (zamykają ze względu na moje eksperymenty z lekami i z różnych innych powodów, ale to już inna kwestia) i znalazłam upragnione przeze mnie xanax. Poczułam niewyobrażalną radość i podekscytowanie. Przez ostatnie tygodnie starałam się jakoś stanąć na nowi, nawet planowałam pewne rzeczy, ale ostatnio czułam, że eskaluje we mnie pustka, myśli samobójcze, przy jednoczesnej blokadzie i napięciu. Xanax łyknęłam 20 tabletek i jedynie przespałam cały wczorajszy dzień. Dzisiaj wrócili rodzice, a ja się czuję jeszcze fatalniej niż przed. Czuję, że potrzebuję szybko pomocy, jakaś masakra... a jednocześnie boję się przykrych słów, niezrozumienia nawet na forum. Nie wiem kompletnie co robić, nie wyobrażam sobie kolejnej nocy, totalne zejście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×