Bardzo zły nastrój wieczorem

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez 520m.n.p.m. 12 wrz 2014, 21:18
Od jakiegoś czasu (2 tygodni) mam bardzo zły nastrój wieczorem, prawie codziennie płaczę. Nie mam jakiegoś poważnego powodu do tego. Przy depresji czytałam, że powinno być na odwrót, co to może być?
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.
Czerwone Gitary - Mam dobry dzień

przez Artemizja 12 wrz 2014, 22:02
520m.n.p.m., niekoniecznie rano. Bardzo często złe samopoczucie w depresji pojawia się rano, a wieczorem się poprawia, ale to wcale nie znaczy, że nie może być inaczej.
Dwa tygodnie, to dość długo...
Może warto wybrać się do lekarza?
Czy zanim to się zaczęło, miałaś może więcej stresu niż zazwyczaj albo więcej obowiązków?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez 520m.n.p.m. 12 wrz 2014, 22:13
Miałam przed tym dużo obowiązków i się ty stresowałam że się nie wyrobię, a teraz mam za dużo wolnego i to też mnie stresuje, nie umiem odpocząć.
W dobre dni warto wierzyć. Daruj mi, pozwól przeżyć Choćby w snach, pozwól przeżyć dobre dni. Nie ma lepszych dni od dobrych razem z Tobą.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 13 wrz 2014, 05:57
520m.n.p.m., no to coś mi się wydaje, że możesz mieć odpowiedź. Raz, że wyczerpanie i spadek formy, a dwa zbyt gwałtowny przeskok z wysokich obrotów do wolnego. Załamanie formy. Trzeba teraz dość sporo czasu, żeby minęło, ale myślę, że jest na to spora szansa. Spróbuj o siebie zadbać, właściwie się odżywiać, stosować suplementy, wychodzić z domu na spacery, wrócić do rzeczy, które sprawiały Ci przyjemność i się na nich skupić. Może powolutku Ci przejdzie. A jeśli nie, to radziłabym się udać do lekarza.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez 520m.n.p.m. 13 wrz 2014, 07:57
Artemizja, Bardzo dziękuję za podpowiedź, dam sobie dwa tygodnie a jak nie przejdzie to pójdę do lekarza

przez hank.m 20 wrz 2014, 14:25
Ja mam podobne objawy z tym że rano czuję się świetnie a wieczorem poniżam się. Albojest tak jak dziś, teraz jestem tak znerwicowany że mam dość życia. Wiem jestem debilem bo nie stawiam znaków interpunkcyjnych robie błędy w pisowni. Musicie to zaakceptować albo mnie zabić, bo ja już naprawdę mam dość życia.
Nie ma sensu dalej żyć.

Blog: http://hankm.blox.pl

przez mangiferaindica 20 wrz 2014, 18:55
Ja rano jestem mega zamulona, ale nie mam ciągąt depresyjnych. Im bliżej nocy, tym paradoskalnie mam więcej energii życiowej, ale większy smętek nadchodzi. Więc uważam, że nie ma tu reguł ani sposobu klasyfikacji "deprecha czy nie" ;)

Sortuj wg