Depresja przez pojebanych rodziców.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez czarnobiała mery 17 wrz 2014, 19:07
Doberman napisał(a):
czarnobiała mery napisał(a):A ja mówię o ubezwłasnowolnieniu - jak nie będziesz brał leków, to bez problemu Cię ubezwłasnowolnią.

Jak będę brał to też mnie ubezwłasnowolnią, więc po co się truć lekami?

Ja mam wrażenie, że jesteś teraz w takim stanie, że nie potrafisz logicznie myśleć. Wszyscy Ci piszą tu to samo, ale jak grochem o ścianę, Ty ciągle swoje. To, co piszesz, nie ma logicznego sensu. Dlatego lepiej bierz te leki.

przez Doberman 17 wrz 2014, 19:08
czarnobiała mery napisał(a):Ja mam wrażenie, że jesteś teraz w takim stanie, że nie potrafisz logicznie myśleć. Wszyscy Ci piszą tu to samo, ale jak grochem o ścianę, Ty ciągle swoje. To, co piszesz, nie ma logicznego sensu. Dlatego lepiej bierz te leki.

To co piszę ma logiczny sens. Niestety, ale prawda, mimo że do niektórych to nie dociera, bo jest to aż zbyt straszne, wygląda właśnie tak.

-- 17 wrz 2014, 19:08 --

No dobra, zacznę brać leki, ale jeśli przez 2 tygodnie podejście moich rodziców się nie zmieni, to z powrotem je odstawię.
Doberman

przez czarnobiała mery 17 wrz 2014, 19:12
Doberman napisał(a):
czarnobiała mery napisał(a):Ja mam wrażenie, że jesteś teraz w takim stanie, że nie potrafisz logicznie myśleć. Wszyscy Ci piszą tu to samo, ale jak grochem o ścianę, Ty ciągle swoje. To, co piszesz, nie ma logicznego sensu. Dlatego lepiej bierz te leki.

To co piszę ma logiczny sens. Niestety, ale prawda, mimo że do niektórych to nie dociera, bo jest to aż zbyt straszne, wygląda właśnie tak.

No dobra, zacznę brać leki, ale jeśli przez 2 tygodnie podejście moich rodziców się nie zmieni, to z powrotem je odstawię.

Poczytaj posty ludzi wyżej - w tym, co piszesz, nie ma ni grama sensu.
A Ty ciągle swoje. Tak właśnie się zachowują ludzie ze schizą, którzy nie biorą leków, nic do nich nie dociera. I uważają, że mają rację, nawet jak piszą idiotyzmy.
Branie leków tylko przez 2 tygodnie jest bez sensu, bo one nawet działać nie zaczną. Trzeba je systematycznie brać.

A Twoi rodzice nie są problemem, bo gdybyś chciał, to byś juz dawno znalazł pracę i się wyprowadził. Ale pewnie zaraz zaczniesz swoją historię, że nie ma pracy w Siedlcach - bo tak wygodniej. Jak ktoś chce, to zawsze znajdzie rozwiązanie.
Ostatnio edytowano 17 wrz 2014, 19:13 przez czarnobiała mery, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ego 17 wrz 2014, 19:13
Doberman napisał(a):Udało im się przekonać trzy razy lekarza żeby złamał prawo
No, a Ty dlaczego nic z tym nie zrobiłeś, skoro Ci to przeszkadza? Jeśli było tak jak mówisz lekarze powinni dupnąć.
Ale jak zostaniesz ubezwłasnowolniony, to jak pisałam-nic z tym już nie zrobisz.

Już Ci mówię na jakiej podstawie chcą mnie ubezwłasnowolnić. Na podstawie że oni tak chcą

A ja Ci kutwa tłumaczę, że nie ma w Polsce czegoś takiego jak ubezwłasnowolnienie bo ktoś tak chce i już! Wyobrażasz sobie co by było gdyby każdy mógł, ubezwłasnowolnić dowolnego członka rodziny "Bo tak i już!" ? Już sobie wyobrażam skłóconych małżonków śpieszących aby ubezwłsnowlnić drugą osobę w małżeństwie tylko po to, aby móc zarządzić jej majątkiem , odebrać dzieci itd... :twisted:
Musi być bardzo zasadny powód:http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/695910,kto_i_kiedy_moze_zlozyc_wniosek_o_ubezwlasnowolnienie.html
Art. 13 par. l kc określa, że do ubezwłasnowolnienia całkowitego osoby w wieku powyżej lat trzynastu, może dojść tylko wtedy, gdy są spełnione w chwili orzekania o ubezwłasnowolnieniu dwie przesłanki, a mianowicie:
• osoba, której dotyczy postępowanie jest chora psychicznie, niedorozwinięta umysłowo lub też dotknięta innego rodzaju zaburzeniami psychicznymi, w szczególności pijaństwem lub narkomanią,
• wskutek tej choroby nie jest w stanie kierować swym postępowaniem.

Trzeba pamiętać, że żadna inna ułomność osoby, niezależnie od tego, co jest jej przyczyną, nie daje podstaw do ubezwłasnowolnienia.

A więc dopóki TY bierzesz leki, wypełniasz zalecenia lekarza, brak jest drugiej przesłanki, aby Cie ubezwłasnowolnić.Kapujesz teraz? :P
Ostatnio edytowano 17 wrz 2014, 19:15 przez ego, łącznie edytowano 1 raz
ego

przez Doberman 17 wrz 2014, 19:13
czarnobiała mery napisał(a):
Doberman napisał(a):

Poczytaj posty ludzi wyżej - w tym, co piszesz, nie ma ni grama sensu.
A Ty ciągle swoje. Tak właśnie się zachowują ludzie ze schizą, którzy nie biorą leków, nic do nich nie dociera. I uważają, że mają rację, nawet jak piszą idiotyzmy.
Branie leków tylko przez 2 tygodnie jest bez sensu, bo one nawet działać nie zacznę. Trzeba je systematycznie brać.

A Twoi rodzice nie są problemem, bo gdybyś chciał, to byś juz dawno znalazł pracę i się wyprowadził. Ale pewnie zaraz zaczniesz swoją historię, że nie ma pracy w Siedlcach - bo tak wygodniej. Jak ktoś chce, to zawsze znajdzie rozwiązanie.

No to muszę Cię zmartwić - ja chcę znaleźć rozwiązanie, ale jego po prostu nie ma.

-- 17 wrz 2014, 19:15 --

ego napisał(a):
Doberman napisał(a):Udało im się przekonać trzy razy lekarza żeby złamał prawo
No, a Ty dlaczego nic z tym nie zrobiłeś, skoro Ci to przeszkadza? Jeśli było tak jak mówisz lekarze powinni dupnąć.
Ale jak zostaniesz ubezwłasnowolniony, to jak pisałam-nic z tym już nie zrobisz.

Już Ci mówię na jakiej podstawie chcą mnie ubezwłasnowolnić. Na podstawie że oni tak chcą

A ja Ci kutwa tłumaczę, że nie ma w Polsce czegoś takiego jak ubezwłasnowolnienie bo ktoś tak chce i już! Wyobrażasz sobie co by było gdyby każdy mógł, ubezwłasnowolnić dowolnego członka rodziny "Bo tak i już!" ? Już sobie wyobrażam skłóconych małżonków śpieszących aby ubezwłsnowlnić drugą osobę w małżeństwie tylko po to, aby móc zarządzić jej majątkiem , odebrać dzieci itd... :twisted:
Musi być bardzo zasadny powód:
Art. 13 par. l kc określa, że do ubezwłasnowolnienia całkowitego osoby w wieku powyżej lat trzynastu, może dojść tylko wtedy, gdy są spełnione w chwili orzekania o ubezwłasnowolnieniu dwie przesłanki, a mianowicie:
• osoba, której dotyczy postępowanie jest chora psychicznie, niedorozwinięta umysłowo lub też dotknięta innego rodzaju zaburzeniami psychicznymi, w szczególności pijaństwem lub narkomanią,
• wskutek tej choroby nie jest w stanie kierować swym postępowaniem.

A więc dopóki TY bierzesz leki, wypełniasz zalecenia lekarza, brak jest drugiej przesłanki, aby Cie ubezwłasnowolnić.Kapujesz teraz? :P

Nawet jak będę brał leki, to moi rodzice przed sądem stwierdzą że nie biorę i druga przesłanka będzie wypełniona.
Doberman

przez acherontia-styx 17 wrz 2014, 19:17
Bez sensu ta dyskusja w ogóle.
I tak Dobermana nie przekonacie, bo to przesz okaz zdrowia i w ogóle.
Szkoda czasu i wysiłków. Wszyscy są bee i mu życzą źle, a on jest cacy tylko cały zuy świat przeciwko niemu :P
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez czarnobiała mery 17 wrz 2014, 19:18
acherontia-styx, masz rację, też do tego wniosku doszłam, bez sensu przekonywać kogoś, do kogo i tak nic nie dociera.

przez Doberman 17 wrz 2014, 19:18
acherontia-styx napisał(a):Bez sensu ta dyskusja w ogóle.
I tak Dobermana nie przekonacie, bo to przesz okaz zdrowia i w ogóle.
Szkoda czasu i wysiłków. Wszyscy są bee i mu życzą źle, a on jest cacy tylko cały zuy świat przeciwko niemu :P

Cały świat to nie, głównie moi rodzice.

-- 17 wrz 2014, 19:18 --

czarnobiała mery napisał(a):acherontia-styx, masz rację, też do tego wniosku doszłam, bez sensu przekonywać kogoś, do kogo i tak nic nie dociera.

A co ma do mnie docierać? To ja znam prawdę i wiem jak jest, a nie Wy.

-- 17 wrz 2014, 19:19 --

To ja najlepiej znam swoją sytuację.
Doberman

przez ego 17 wrz 2014, 19:20
Doberman napisał(a):Nawet jak będę brał leki, to moi rodzice przed sądem stwierdzą że nie biorę i druga przesłanka będzie wypełniona.
A to nie można zrobić badań krwi, żeby to zweryfikować? Nagrywaj video z datą jak bierzesz, jak w sądzie powiedzą, że nie bierzesz to pokażesz filma, i Twoi starzy jeszcze dupną za składanie fałszywych zeznań... :mrgreen:
ego

przez Doberman 17 wrz 2014, 19:22
ego napisał(a):
Doberman napisał(a):Nawet jak będę brał leki, to moi rodzice przed sądem stwierdzą że nie biorę i druga przesłanka będzie wypełniona.
A to nie można zrobić badań krwi, żeby to zweryfikować? Nagrywaj video z datą jak bierzesz, jak w sądzie powiedzą, że nie bierzesz to pokażesz filma, i Twoi starzy jeszcze dupną za składanie fałszywych zeznań... :mrgreen:

Oooo, podoba mi się ten pomysł. :D
Doberman

przez czarnobiała mery 17 wrz 2014, 19:23
Doberman napisał(a):
ego napisał(a):

Oooo, podoba mi się ten pomysł. :D

Tylko że badania krwi wykażą, że on nie bierze leków, bo nie bierze.
Przecież to oczywiste, że można zrobić badania krwi.

przez Doberman 17 wrz 2014, 19:24
czarnobiała mery napisał(a):Tylko że badania krwi wykażą, że on nie bierze leków, bo nie bierze.
Przecież to oczywiste, że można zrobić badania krwi.

A jak zacznę brać, to badania krwi wykażą że biorę i moi rodzice będą udupieni.
Doberman

przez acherontia-styx 17 wrz 2014, 19:24
Doberman, no niestety, ale jest to chorobowa prawda.
Masz typowe urojenia prześladowcze.
Nikt nikogo bez przyczyny nie ubezwłasnowolni i do szpitala też nie wsadzi.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez czarnobiała mery 17 wrz 2014, 19:24
Doberman napisał(a):
czarnobiała mery napisał(a):acherontia-styx, masz rację, też do tego wniosku doszłam, bez sensu przekonywać kogoś, do kogo i tak nic nie dociera.

A co ma do mnie docierać? To ja znam prawdę i wiem jak jest, a nie Wy..

No właśnie :bezradny:

Sortuj wg