Depresja przez pojebanych rodziców.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez goodluck 17 wrz 2014, 10:39
Jeśli nie zagrażasz ludziom to ubezwłasnowolnienie od tak się nie wydaje ...

Ja bym Doberman, na Twoim miejscu jak pisze czarnobiała mery, rozglądał się za jakaś robotą i to najlepiej z dala od domu! Jakąkolwiek którą jesteś w stanie wykonywać aby opłacić lokum i zacząć żyć własnym życiem.

Ps. Ja pracuję w domu a moja praca jest ~60 km od miejsca zamieszkania ...
"Rodzimy się, krótko żyjemy i umieramy. Tak się dzieje od dawna" by Steve Jobs

przez Doberman 17 wrz 2014, 11:42
Co do poszukiwania pracy, to dzisiaj sobie darowałem, bo już i tak nic nie znajdę.
Doberman

przez ego 17 wrz 2014, 11:57
Doberman napisał(a):
beladin napisał(a):Doberman, Rób swoje. Do szpitala nikt bez powodu Cię nie zabierze.

No właśnie chodzi o to, że już mnie 3 razy bez powodu zabierali do szpitala.

Niech ktoś wytłumaczy jak to jest możliwe, żeby nieubezwłasnowolnioną osobę zabrać do szpitala wbrew jej woli? Nasze prawo pozwala na coś takiego? :shock:
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Doberman 17 wrz 2014, 12:03
ego napisał(a):
Doberman napisał(a):
beladin napisał(a):Doberman, Rób swoje. Do szpitala nikt bez powodu Cię nie zabierze.

No właśnie chodzi o to, że już mnie 3 razy bez powodu zabierali do szpitala.

Niech ktoś wytłumaczy jak to jest możliwe, żeby nieubezwłasnowolnioną osobę zabrać do szpitala wbrew jej woli? Nasze prawo pozwala na coś takiego? :shock:

Prawo na to nie pozwala. Tak więc moi rodzice i lekarz działają przeciwko prawu.
Doberman

przez beladin 17 wrz 2014, 12:19
Doberman, To nie marudź nam tutaj, tylko zrób coś z tym.
beladin

przez platek rozy 17 wrz 2014, 15:07
Doberman, wpisuje sie praca zdalna , nie chalupnicza . I jest mnostwo takich ogloszen tylko najelpiej miec grupe , Ty masz wiec nie widze klopotu zeby pracy nie bylo. Kolezanka ma lekka grupe czyli 3 stopien od razu jak grupe dostala , dostala tez i prace co bez grupy bylo marzeniem . Troche checi. sama sie o grupe staram i bo bez grupy owszem ciezko . Praca zdalnej jest sporo i to dla ludzi z grupa , badz studentow ., lub rencistow.

-- 17 wrz 2014, 15:13 --

Co do ubezwlasnowolnienia nie jest to takie proste bo zalatwia sie to sadownie.I nikt na piekne oczy nikogo nie ubezwlasnowolni .Wydaje mi sie ze powinienies zaczac brac te lekarstwa bo nie sadze zeby rodzice Cie pakowali do szpitala z wlasnego widzimisie ani zeby Ci dokuczali jakos...Mysle ze to schizofrenia znow o sobie dala znac bo sie nie leczysz i Ci sie wydaje ze najblizssi chca dla Ciebie tylko najgorszego. To czeste w tej chorobie niestety.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez ego 17 wrz 2014, 16:01
@płatekróży Jeśli to choroba dała o sobie znać, to rodzice nie powinni mieć problemu z załatwieniem sądowego nakazu. Pytanie dlaczego do tej pory tego nie zrobili, tylko po raz kolejny traktują swojego syna jak za przeproszeniem popychadło bez żadnych praw, jakbyśmy mieszkali w dżungli?

@ Doberman A Ty masz brać jakieś leki i nie bierzesz? czemu?
ego

przez czarnobiała mery 17 wrz 2014, 16:24
Jak nie bierzesz leków, to mogą Cię łatwiej ubezwłasnowolnić, bo to jest argument.

A co do pracy, jest jak pisze platek rozy - zdalną pracę bez problemu dostaniesz z orzeczeniem.

przez platek rozy 17 wrz 2014, 16:30
ego, nie sadze zeby bylo wiele prawdy w tym okropnym traktowaniu rodzicow.Doberman ma stwierdzona schizofrenie ktorej nie leczy.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez Doberman 17 wrz 2014, 16:46
Zaznaczam że wysłali mnie trzy razy do szpitala kiedy jeszcze brałem leki.
Doberman

przez ego 17 wrz 2014, 18:05
A co się takiego stało, że przestałeś brać?
ego

przez Doberman 17 wrz 2014, 18:07
ego napisał(a):A co się takiego stało, że przestałeś brać?

Pomyślałem że czas na branie leków będzie w szpitalu, do którego trafię jeszcze nie raz.
Doberman

przez czarnobiała mery 17 wrz 2014, 18:15
To jest bez sensu, brać leki tylko w szpitalu. Jak jesteś chory, powinieneś je brać cały czas.

przez ego 17 wrz 2014, 18:23
@Doberman
A Ty chcesz trafić do szpitala?
Przecież jak nie będziesz ich brał, to na bank tam trafisz i to zasadnie, bo nie branie leków to dla Twoich rodziców prosta, łatwa droga, żeby Cię ubezwłasnowolnić, czyli stworzyć warunki do dalszego wysyłania Cię do szpitala...
Dopóki jesteś jeszcze nieubezwłasnowolniony możesz coś zrobić z tym, żeby tam nie trafiać bezzasadnie, o czym Ci napisał @Beladin, możesz dochodzić swoich praw! Natomiast z chwilą, gdy zostaniesz ubezwłasnowolniony, nie będziesz miał już nic do powiedzenia w tej kwestii i twoi starzy z byle bez powodu będą mogli Cię umieścić w szpitalu( i to zgodnie z prawem), a Ty nie będziesz się mógł bronić...chcesz tego?
ego

Sortuj wg